Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
PGE MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-17 17:00
66
72
Internet - 2016-12-17 17:00
Cosinus Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2016-12-17 18:00
74
71
Internet - 2016-12-17 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--

Wiadomości - Liga

2017-01-17 21:19
Lublinianki ogrywają PGE MKK
2017-01-16 11:43
Puchar Polski Kobiet od 27 stycznia w Krakowie
2017-01-16 11:25
Maciejka Sponsorem Głównym Pucharu Polski Kobiet 2017
2017-01-15 20:46
15. kolejka: CCC lepsze od gorzowianek
2017-01-07 19:50
14. kolejka: Ślęza wygrywa w Krakowie!
Ausra Bimbaite zamiast Aguilar

Liga | Konrad Kaptur | 2013-08-28 08:08

Doświadczona, uniwersalna, skuteczna, kreatywna - tak w skrócie można opisać Ausrę Bimbaite, litewską koszykarkę, która podpisała roczny kontrakt z CCC Polkowice.

Hiszpańska rozgrywająca jednak nie zagra w CCC

Liga | Konrad Kaptur | 2013-08-27 08:26

Elisa Aguilar otrzymała propozycję pracy w hiszpańskiej federacji i w związku z tym nie będzie broniła barw CCC Polkowice w przyszłym sezonie. Już wkrótce poznamy nazwisko jej następczyni na pozycji numer 1.

Ukrainka dołącza do gdyńskiego zespołu

Liga | Informacja prasowa | 2013-08-26 12:56

Basketball Investments SSA informuje, że kolejną zawodniczką, która dołączyła do zespołu Riviera Gdynia jest Ukrainka, Krystyna Matsko.

ME U-18: Polki wygrały dywizję B!

Liga | aw, pzkosz.pl | 2013-08-25 18:00

Reprezentacja Polski kobiet do lat 18 najlepszym zespołem mistrzostw Europy dywizji B. Pewne awansu do koszykarskiej elity biało-czerwone w ostatnim meczu turnieju pokonały Belgię 60:55, a w pierwszej piątce turnieju znalazła się Angelika Stankiewicz.

ME U-18: Polki awansowały do dywizji A!

Liga | aw, pzkosz.pl | 2013-08-24 20:00

Trzecia kadra młodzieżowa zdołała w tym roku wywalczyć awans z dywizji B do A! Po sukcesach koszykarzy do lat 20 i 18 przyszedł czas na koszykarki urodzone w 1995 roku lub wcześniej. W decydującym o awansie do elity meczu Polska pokonała Łotwę 70:55 i jutro o mistrzostwo dywizji B zmierzy się w finale z Belgią.

ME U-18: Polska w półfinale mistrzostw Europy dywizji B

Liga | aw, pzkosz.pl | 2013-08-22 19:00

Kolejna reprezentacja Polski ma duże szanse znaleźć się w dywizji A. W tym roku do tych rozgrywek awansowały już dwie męskie kadry (U20 i U18), a jest duża szansa, że w tym gronie znajdzie się również reprezentacja kobiet do lat 18. Biało-czerwone wywalczyły w czwartek awans do półfinału, w którym w sobotę zagrają z Łotwą.

Riviera Gdynia stawia na młodych

Liga | Informacja prasowa | 2013-08-22 15:06

Basketball Investments SSA informuje, iż nową zawodniczką zespołu Riviera Gdynia została Dominika Miłoszewska.

ME U-18: Pierwsza wygrana Polek w drugiej rundzie

Liga | aw, pzkosz.pl | 2013-08-21 15:00

Reprezentacja Polski koszykarek do drugiej fazy mistrzostw Europy dywizji B awansowała z bilansem 0-1, dlatego każdy mecz dla tej drużyny ma ogromne znaczenie w kontekście walki o półfinał. Drugą fazę turnieju na Węgrzech nasza reprezentacja rozpoczęła od zwycięstwa nad Ukrainą 69:52.

Spani i Riley po pierwszym treningu

Liga | Radosław Łogusz | 2013-08-21 09:43

Taber Spani i Andrea Riley w poniedziałek po południu wylądowały na berlińskim lotnisku Tegel, a już we wtorek odbyły pierwszy trening ze swoim nowym zespołem. - Na razie wszystko wygląda dobrze - usłyszeliśmy od trenera Maciejewskiego.

Karolina Puss dołącza do zespołu Riviera Gdynia

Liga | Informacja prasowa | 2013-08-20 15:55

Basketball Investments SSA informuje, iż po podpisaniu umowy sponsorskiej z właścicielem CH Riviera, w gdyńskiej drużynie nastąpiły pewne zmiany kadrowe. W zespole nie zobaczymy już Kingi Bandyk oraz Marzeny Marciniak.

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl