Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-29 18:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
--
--
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00

Euroliga: Zwycięstwa polskich drużyn!

2017-02-15 22:14

news

Wisła Can-Pack Kraków pokonała na wyjeździe Mersin Büyükşehir 83:74 w Eurolidze kobiet, dzięki czemu jest pewna gry w ćwierćfinale Eurocup. CCC Polkowice z kolei okazało się lepsze od ESBVA-LM 77:68.

Mersin Büyükşehir - Wisła Can-Pack Kraków 74:83 (13:22, 26:21, 16:21, 19:19)

Mersin Büyükşehir: Abdi 21, Nevlin 19, Petronyte 12, Robinson 12, Dogan 6, Kartaltepe 4, Bayraktar 0, Uslular 0, Olcek 0, Bingul 0, Yildizhan 0.

Wisła Can-Pack Kraków: Gidden 20, Kobryn 18, Ygueravide 18, Pop 11, Ben Abdelkader 7, Simmons 5, Ziętara 2, Szott-Hejmej 2.

-----

CCC Polkowice - ESBVA-LM 77:68 (24:16, 19:19, 20:18, 14:15)

CCC: W. Musina 18, Rezan 16, Faulkner 15, Ortiz 13, Gala 5, Urbaniak 3, Harrison 3, R. Musina 2, Leciejewska 2, Stankiewicz 0.

ESBV-LM: Ayayi 17, Bremont 13, Iagupova 13, Sy Diop 10, Amant 9, Gomis 4, Gaye 2, Stepanova 0.

----

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl