,

Gwiazdy FGE: Wszystko jasne!

Wszystko jasne, znamy już dwanaście zawodniczek, które w najbliższą niedzielę o 14.30 wybiegną na parkiet hali przy Reymonta by zmierzyć się z ekipą Mistrza Polski Wisłą Can Pack Kraków. W pierwszej piątce jedna zmiana z powodu kontuzji w Krakowie nie zobaczymy Magdaleny Leciejewskiej z Lotosu Gdynia, jej miejsce zajęła Magda Bibrzycka z Arcus SMS PZKosz Łomianki. Prezentujemy skład ekipy Gwiazd Ford Germaz Ekstraklasy.

,

Gwiazdy Ford Germaz Ekstraklasy 1. Magdalena Gawrońska (AZS KK Jelenia Góra)
2. Monika Veselovski (Lotos Gdynia)
3. Jocelyn Penn (AZS KK Jelenia Góra)
4. Magda Bibrzycka (Arcus SMS PZKosz Łomianki) – zastąpiła kontuzjowaną Magdalenę Leciejewską
5. Sabrina Scott (AZS KK Jelenia Góra)
6. Monique Coker (CCC Polkowice)
7. Paulina Pawlak (Lotos Gdynia)
8. Ewelina Kobryn (Lortos Gdynia)
9. Agnieszka Pałka (Polfa Pabianice)
10. Aleksandra Karpińska (AZS PWSZ Sowood Gorzów Wlkp.)
11. Beata Krupska - Tyszkiewicz (Polfa Pabianice)
12. Anna Marczewska (KS Cukierki Odra Brzeg)

Trener: Krzysztof Koziorowicz (Lotos Gdynia)
II trener: Andrzej Nowakowski (CCC Polkowice)
Opieka medyczna: Jarosław Popiołkiewicz (Lotos Gdynia)
Dyrektor drużyny: Adam Greczyło Zawodniczki na pozycjach 1-5 zostały wybrane w głosowaniu internetowym. Zawodniczki na pozycjach 6-10 zostały wybrane przez trenerów Drużyny Gwiazd. Zawodniczki na pozycjach 11-12 zostały wybrane przez Zarząd PLKK. W Drużynie Gwiazd mogą wystąpić w meczu maksymalnie 3 zawodniczki z jednego klubu. Zgodnie z obietnicą wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Już niebawem skontaktujemy się ze szczęśliwymi zwycięzcami. Przypominamy, że warunkiem odbioru nagród jest wyrażenie zgody na publikację imienia i nazwiska w serwisie internetowym PLKK.