,

WNBA: Porażka Silver Stars

Koszykarki z Los Angeles okazały się zbyt wymagającym rywalem dla drużyny San Antonio Silver Stars. Sparks prowadzone przez niezawodną Lisę Leslie pokonały ekipę Agnieszki Bibrzyckiej 81:67.

,

San Antonio Silver Stars – Los Angeles Sparks 67:81 (16:19, 19:15, 19:22, 13:25) Leslie zdobyła 14 ze swoich dwudziestu punktów w drugiej połowie spotkania i to właśnie jej powinny zawdzięczać zwycięstwo koleżanki z zespołu. Amerykanka, która w WNBA występuje już od dziesięciu sezonów, trafiła siedem z dwunastu rzutów z gry (dodatkowo 6/9 z rzutów wolnych) oraz królowała na tablicach (14 zbiórek). W zasadzie aż do czwartej kwarty oba zespołu toczyły wyrównany pojedynek. Później do ataku ruszyła wspomniana wcześniej Lesli i mając wsparcie w Chamique Holdsclaw i Mwadi Mabice (każda z tych koszykarek zdobyła po 16 punktów) poprowadziła swój zespół do wygranej. Swoje umiejętności po raz kolejny zaprezentowała Agnieszka Bibrzycka. Polka na pewno nie zaliczy tego meczu do udanych. Co prawda zdobyła 12 punktów, ale znów nie potrafiła się wstrzelić w kosz rywalek. „Biba” trafiła jedynie trzy z jedenastu rzutów z gry (w tym 2/8 za 3), miała trzy asysty i dwa bloki.