Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
--
--
TV Com - 2017-10-27 18:15
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
11 Joaana CZARNECKA Polska 1982-01-01 192
11 Joanna Czarnecka Polska 1982-05-04 193 środkowa
13 Patrycja Czepiec Polska 1973-01-02 182
15 Dorota Gburczyk - Sikora Polska 1979-08-18 187 niska skrzydłowa
16 Jolanta Janiszewska Polska 1975-07-17 175 rozgrywający
5 Agata Kasprzak Polska 1981-05-08 190 środkowa
9 Ewelina Kobryn Polska 1982-05-07 193 środkowa
10 Monika Krawiec Polska 1984-04-01 174 rzucająca
14 Beata Predehl Polska 1971-04-10 170 rozgrywająca
8 Magdalena Radwan Polska 1982-08-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
17 Aleksandra Ratomska Polska 1984-05-27 180 niski skrzydłowy
4 Magdalena Rzeźnik Polska 1983-07-22 171 rozgrywająca
7 Monika Sibora Polska 1976-03-23 168 rzucający
6 Elena STEFANOVSKAIA Polska 1967-01-01 190 środkowa
6 Elena STEFAVOVSKAIA Polska 1967-01-01 190 środkowa
18 Agnieszka Zalewska Polska 1996-11-06 180 rzucający
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka