Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-03-04 19:00
90
54
Internet - 2017-02-04 19:00
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
2017-03-05 13:00
74
59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-05 17:00
57
78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
--
--
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
12 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
8 Janel McCarville Stany Zjednoczone 1982-11-03 188 silna skrzydłowa / środkowa
21 Paulina Misiek Polska 1987-05-10 182 niska skrzydłowa
4 Walerija Musina Rosja 1987-08-18 183 rzucająca / niska skrzydłowa
5 Teja Oblak Słowenia 1990-12-20 172 rozgrywająca
6 Dominika Owczarzak Polska 1994-03-23 168 rozgrywająca
10 Jelena Škerović Czarnogóra 1980-12-23 176 rozgrywająca
33 Magdalena Skorek Polska 1984-06-26 177 rzucająca
7 Belinda Snell Australia 1981-01-10 180 silna skrzydłowa
14 Agata Szczepanik Polska 1992-03-13 193 silna skrzydłowa / środkowa
 
  trener rola
 Jacek WinnickiTrener
 Arkadiusz RusinAsystent trenera
 Krzysztof SzewczykAsystent trenera

Odeszli

Ausra Bimbaite (zawodniczka), Martyna Koc (zawodniczka, 2013-11-21)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl