Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
97
66
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
70
71
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
85
83
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
50
84
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
2017-03-02 18:00
--
--

CCC Polkowice

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Natalia Bucyk Polska 1998-01-05 181 niska skrzydłowa
25 Justyna Fura Polska 1997-05-10 167 rozgrywająca
54 Nikki Greene Stany Zjednoczone 1990-09-06 193 środkowa
31 Taylor Hall Stany Zjednoczone 1992-05-29 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
7 Justyna Jeziorna Polska 1981-07-09 173 rzucająca
17 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Agnieszka Majewska Polska 1982-05-11 195 silna skrzydłowa / środkowa
6 Dominika Owczarzak Polska 1994-03-23 168 rozgrywająca
13 Karolina Puss Polska 1994-10-13 181 niska skrzydłowa
1 Aishah Sutherland Stany Zjednoczone 1990-08-18 187 silna skrzydłowa
24 Helena Sverrisdottir Islandia 1988-03-11 185 niska skrzydłowa
11 Naketia Swanier Stany Zjednoczone 1986-08-10 170 rozgrywająca
14 Agata Szczepanik Polska 1992-03-13 193 silna skrzydłowa / środkowa
16 Paulina Żukowska Polska 1997-02-20 192 środkowa
 
  trener rola
 Arkadiusz RusinTrener
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl