Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
97
66
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
70
71
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
85
83
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
50
84
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
2017-03-02 18:00
--
--
m drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt. zd. - pkt. str. różnica stosunek
1 Wisła Can-Pack Kraków 44 22 22 - 0 11 - 0 11 - 0 1813 - 1262 +551 1.4366
2 Artego Bydgoszcz 40 22 18 - 4 10 - 1 8 - 3 1729 - 1446 +283 1.1957
3 Energa Toruń 39 22 17 - 5 9 - 2 8 - 3 1724 - 1490 +234 1.1570
4 CCC Polkowice 37 22 15 - 7 9 - 2 6 - 5 1535 - 1338 +197 1.1472
5 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 37 22 15 - 7 9 - 2 6 - 5 1638 - 1491 +147 1.0986
6 Glucose ROW Rybnik 31 22 9 - 13 4 - 7 5 - 6 1467 - 1628 -161 0.9011
7 PGE MKK Siedlce 30 22 8 - 14 5 - 6 3 - 8 1514 - 1592 -78 0.9510
8 Ślęza Wrocław 30 22 8 - 14 4 - 7 4 - 7 1446 - 1588 -142 0.9106
9 Pszczółka AZS UMCS Lublin 29 22 7 - 15 5 - 6 2 - 9 1410 - 1588 -178 0.8879
10 Chemat Basket Konin 27 22 5 - 17 2 - 9 3 - 8 1460 - 1748 -288 0.8352
11 Basket 90 Gdynia 26 22 4 - 18 3 - 8 1 - 10 1473 - 1709 -236 0.8619
12 Widzew Łódź 26 22 4 - 18 2 - 9 2 - 9 1390 - 1719 -329 0.8086
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl