Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
56
62
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
2017-01-25 18:00
81
64
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-27 17:30
57
51
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pomarańczarnia MUKS Poznań
2017-01-27 20:00
109
40
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
2017-01-28 16:00
63
75
Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-28 18:30
79
63
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
--
--

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
21 Paulina Antczak Polska 1990-01-27 185 silna skrzydłowa
5 Anna Bekasiewicz Polska 1987-11-05 170 rozgrywająca
7 Paulina Dąbkowska Polska 1984-05-19 180 silna skrzydłowa
10 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
8 Barbara Głocka Polska 1988-01-08 181 rzucająca
6 Patrycja Kaczor Polska 1994-06-09 170 rzucająca
9 Katarzyna Kosałka Polska 1993-05-18 176 niska skrzydłowa
23 Paulina Majda Polska 1999-05-14 172 rozgrywająca
4 Shannon McCallum Stany Zjednoczone 1987-08-20 177 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Paulina Rozwadowska Polska 1989-06-20 191 środkowa
14 Klaudia Rutkowska Polska 1993-01-29 174 rzucająca
12 Klaudia Sikora Polska 1993-11-27 181 silna skrzydłowa / środkowa
1 Aishah Sutherland Stany Zjednoczone 1990-08-18 187 silna skrzydłowa
11 Naketia Swanier Stany Zjednoczone 1986-08-10 170 rozgrywająca
 
  trener rola
 Mirosław OrczykTrener
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl