Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
53
90
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-01-22 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
12 Julia Adamowicz Polska 1994-06-15 179 niska skrzydłowa
13 Kinga Bandyk Polska 1992-07-18 186 środkowa
15 Aija Brumermane Łotwa 1986-10-17 192 środkowa
3 Sylwia Bujniak Polska 1996-02-06 174 rozgrywająca / rzucająca
33 Tynikki Crook Stany Zjednoczone 1989-09-05 185 silna skrzydłowa / środkowa
10 Natalia Gzinka Polska 1998-06-18 178 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
14 Patrycja Jastrzębska Polska 1994-04-10 188 środkowa
5 Aleksandra Kaja Polska 1987-10-29 176 niska skrzydłowa
0 Katarzyna Kenig Polska 1979-04-01 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
0 Natalia Klimczyk Polska 1998-05-20 183 silna skrzydłowa / środkowa
11 Paulina Kossowska Polska 1997-01-26 178 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
6 Anna Kudelska Polska 1998-03-27 169 rozgrywająca / rzucająca
31 Lidia Niedzielska Polska 1988-02-28 174 rozgrywająca
0 Ewelina Okonek Polska 1995-07-23 167 rozgrywająca / rzucająca
0 Beata Paranowska Polska 1995-10-06 181 rzucająca / niska skrzydłowa
21 Angel Robinson Stany Zjednoczone 1989-05-13 170 rozgrywająca / rzucająca
32 Kinga Sierakowska Polska 1998-10-26 175 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
9 Aleksandra Wajler Polska 1995-10-14 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
 
  trener rola
 Piotr RozwadowskiTrener
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl