Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
10 Matee Ajavon Stany Zjednoczone 1986-05-07 173 rozgrywająca / rzucająca
5 Ivona Bogoje Chorwacja 1976-10-31 193 środkowa
32 Kaja Darnikowska Polska 1997-03-19 185 silna skrzydłowa
9 Weronika Gajda Polska 1989-01-27 174 rozgrywająca
99 Swiatłana Kudraszowa Białoruś 1989-07-12 173 rozgrywająca / rzucająca
20 Victoria Macaulay Stany Zjednoczone 1990-08-07 193 silna skrzydłowa / środkowa
21 Paulina Misiek Polska 1987-05-10 182 niska skrzydłowa
15 Roksana Płonka Polska 1997-06-17 182 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
3 Magdalena Skorek Polska 1984-06-26 177 rzucająca
50 Charity Szczechowiak Polska 1985-04-30 191 silna skrzydłowa / środkowa
33 Renee Taylor Stany Zjednoczone 1985-04-04 158 rozgrywająca
14 Emilia Tłumak Polska 1982-08-15 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
18 Joanna Walich Polska 1981-10-27 183 silna skrzydłowa
7 Marta Wieczyńska Polska 1998-05-18 180 rozgrywająca / rzucająca
 
  trener rola
 Elmedin OmanićTrener
 Buyalsky AnatoliAsystent trenera

Odeszli

Kristina Alikina (zawodniczka, 2015-11-09), Shae Kelley (zawodniczka, 2015-12-29)

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka