Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
--
--
TV Com - 2017-10-27 18:15
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
17 Karolina Ambrosiewicz Polska 1987-07-01 172 rozgrywająca
5 Merike Anderson Estonia 1981-12-25 177 rozgrywająca / rzucająca
5 Anna Breitreiner Portoryko 1984-09-07 183 niska skrzydłowa
18 Barbara Głocka Polska 1988-01-08 181 rzucająca
10 Ana Jokovic Serbia 1979-08-28 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
11 Ewelina Kobryn Polska 1982-05-07 193 środkowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
7 Betty Lennox Stany Zjednoczone 1976-06-05 173 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Motyl Polska 1987-04-17 173 rzucająca
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
12 Ruth Riley Stany Zjednoczone 1979-08-28 196 środkowa
13 Irina Ryukhina Rosja 1986-04-20 174 rozgrywająca / rzucająca
4 Nykesha Sales Stany Zjednoczone 1976-05-10 183 rzucająca / niska skrzydłowa
10 Tatyana Troina Polska 1981-06-30 188
9 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Monika Veselovski Serbia 1977-12-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
14 LaTanya White Stany Zjednoczone 1982-09-27 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Tamika Whitmore Stany Zjednoczone 1977-06-05 188 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka