Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
60
77
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
61
60
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
--
--
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-29 18:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
--
--
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
17 Karolina Ambrosiewicz Polska 1987-07-01 172 rozgrywająca
5 Merike Anderson Estonia 1981-12-25 177 rozgrywająca / rzucająca
5 Anna Breitreiner Portoryko 1984-09-07 183 niska skrzydłowa
18 Barbara Głocka Polska 1988-01-08 181 rzucająca
10 Ana Jokovic Serbia 1979-08-28 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
11 Ewelina Kobryn Polska 1982-05-07 193 środkowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
7 Betty Lennox Stany Zjednoczone 1976-06-05 173 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Motyl Polska 1987-04-17 173 rzucająca
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
12 Ruth Riley Stany Zjednoczone 1979-08-28 196 środkowa
13 Irina Ryukhina Rosja 1986-04-20 174 rozgrywająca / rzucająca
4 Nykesha Sales Stany Zjednoczone 1976-05-10 183 rzucająca / niska skrzydłowa
10 Tatyana Troina Polska 1981-06-30 188
9 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Monika Veselovski Serbia 1977-12-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
14 LaTanya White Stany Zjednoczone 1982-09-27 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Tamika Whitmore Stany Zjednoczone 1977-06-05 188 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl