Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
85
54
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-25 19:00
--
--
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-25 18:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-26 17:00
--
--
TVP Sport - 2018-04-26 16:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-27 18:45
--
--
TVP Sport - 2018-04-27 18:40
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-04-27 19:00
--
--
YouTube - 2018-04-27 18:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
21 Karolina Ambrosiewicz Polska 1987-07-01 172 rozgrywająca
20 Alana Beard Stany Zjednoczone 1982-05-14 181 niska skrzydłowa
10 Magda Bibrzycka Polska 1988-09-27 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
5 Anna Breitreiner Portoryko 1984-09-07 183 niska skrzydłowa
4 Dominique Canty Polska 1977-03-02  
6 Patrycja Gulak - Lipka Polska 1982-05-16 190 środkowa
8 Chamique Holdsclaw Stany Zjednoczone 1977-08-09 188 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
13 Slobodanka Maksimovic Serbia 1977-09-19 193 środkowa
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
7 Ekaterina Snytsina Białoruś 1985-09-02 188 niska skrzydłowa
9 Natalia Waligórska Polska 1984-10-23 171 rozgrywający
14 Marta Witkowska Polska 1988-12-12 193 środkowa
6 Dragoslava Zakula Chorwacja 1973-08-20 172 rozgrywająca
11 Ganna Zarytska Ukraina 1986-06-08 182 rzucająca / niska skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka