Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
NA ŻYWO | Kwarta I | 02:05
8
13
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
--
--
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
20 Alana Beard Stany Zjednoczone 1982-05-14 181 niska skrzydłowa
5 Shameka Christon Stany Zjednoczone 1982-02-15 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
4 Marta Dobrowolska Polska 1989-01-29 181 niska skrzydłowa
23 Ewelina Gala Polska 1990-05-22 185 silna skrzydłowa
5 Louice Halvarsson Wenezuela 1989-01-15 189 środkowa
11 Roneeka Hodges Stany Zjednoczone 1982-07-19 180 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Marta Jujka Polska 1988-12-12 193 środkowa
7 Magda Kaczmarska Polska 1990-07-14 183 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
14 Ivana Matovic Serbia 1983-09-11 197 środkowa
22 Kamila Miazga Polska 1991-11-21 172 rozgrywająca / rzucająca
9 Elżbieta Mukosiej Polska 1983-01-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
8 Erin Phillips Australia 1985-05-19 173 rozgrywająca / rzucająca
13 Emilija Podrug Chorwacja 1979-12-20 190 silna skrzydłowa
21 Claudia Sosnowska Polska 1990-04-06 187 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
10 Olivia Szumełda-Krzycka Polska 1990-05-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
6 Tanasha Wright Stany Zjednoczone 1983-11-29 177 rozgrywająca
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl