Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
53
90
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-01-22 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
--
--
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
31 Veronika Bortelova Kanada 1978-06-11 169 rozgrywająca
9 Micaela Cocks Argentyna 1986-05-02 174 rozgrywająca
23 Alicia Gladden Stany Zjednoczone 1985-05-28 178 rzucająca / niska skrzydłowa
12 Patrycja Gulak - Lipka Polska 1982-05-16 190 środkowa
12 Patrycja Gulak-Lipka Polska 1982-05-16 192 silna skrzydłowa / środkowa
4 Natalia Korczyc Polska 1984-12-05 178 rozgrywająca / rzucająca
6 Monika Krawiec Polska 1984-04-01 174 rzucająca
15 Jelena Maksimović Serbia 1982-04-20 193 środkowa
13 Mirna Mazić Chorwacja 1985-12-24 188 silna skrzydłowa
11 Lizanne Murphy Dominikana 1984-03-15 185 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
7 Agata Nowacka Polska 1980-08-29 174 rozgrywająca
33 Paulina Olszak Polska 1993-06-29 171 rzucająca / niska skrzydłowa
9 Vera Perostiyska Algieria 1982-05-25 195 środkowa
12 Hajdana Radunović Nowa Zelandia 1978-01-10 192 silna skrzydłowa
10 Magdalena Radwan Polska 1982-08-04 180 rzucająca / niska skrzydłowa
25 Róża Ratajczak Polska 1991-09-01 180 rzucająca
14 Emilia Tłumak Polska 1982-08-15 184 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl