Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
--
--
TV Com - 2017-12-12 17:55
nr zawodniczka paszport urodzony wzrost pozycja
22 Dominika Cilindź Polska 1993-04-02 165 rozgrywająca
32 Melissa D'amico Stany Zjednoczone 1986-05-10 195 środkowa
4 Edyta Faleńczyk Polska 1993-09-22 180 silna skrzydłowa
9 Joanna Górzyńska-Szymczak Polska 1982-03-04 186 środkowa
6 Patrycja Jastrzębska Polska 1994-04-10 188 środkowa
24 Lauren Jimenez Stany Zjednoczone 1989-03-21 192 środkowa
10 Martyna Koc Polska 1983-07-10 193 silna skrzydłowa
7 Agnieszka Kułaga Polska 1986-02-20 167 rozgrywająca / rzucająca
33 Paulina Kuras Polska 1992-08-12 170 rozgrywająca
8 Elżbieta Międzik Polska 1983-06-05 180 rzucająca
21 Magdalena Palacz Polska 1993-03-05 172 rzucająca
13 Justyna Pytlarczyk Polska 1992-11-27 173 rozgrywająca
5 Daria Rudzińska Polska 1993-05-14 178 rozgrywająca
15 Djenebou Sissoko Mali 1979-06-27 182 silna skrzydłowa / środkowa
11 Agnieszka Szott-Hejmej Polska 1982-03-23 186 niska skrzydłowa
23 Karina Szybała Polska 1993-06-25 180 rzucająca
31 Renee Taylor Stany Zjednoczone 1985-04-04 157 rozgrywająca
25 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
15 Natalia Żandarska Polska 1984-06-25 191 środkowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka