Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
--
--
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
--
--

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Artego Bydgoszcz
  • Basket 90 Gdynia
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 750 191 454 42.1 67 216 31.0 258 670 38.5 167 219 76.3 115 276 391 172 191 216 156 80 19 25 792 -370
Przeciwnicy 11 815 259 502 51.6 60 181 33.1 319 683 46.7 117 168 69.6 111 312 423 215 214 186 153 72 23 19 980 396

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 11 68.2 17.4 41.3 42.1 6.1 19.6 31.0 23.5 60.9 38.5 15.2 19.9 76.3 10.45 25.09 35.55 15.6 17.36 19.64 14.2 7.27 1.73 2.27 72.0 -33.6
Przeciwnicy 11 74.1 23.6 45.6 51.6 5.5 16.5 33.1 29.0 62.1 46.7 10.6 15.3 69.6 10.09 28.36 38.45 19.6 19.45 16.91 13.9 6.55 2.09 1.73 89.1 36.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka