Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
--
--
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
--
--
TV Toya - 2017-10-22 17:55

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2017-09-23 18:00 Energa Toruń (w) 77 : 58 P 58 18 42 42.9 5 16 31.3 23 58 39.7 7 10 70.0 4 18 22 14 13 14 14 10 2 1 54
2017-09-30 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) 81 : 86 P 81 20 37 54.1 6 20 30.0 26 57 45.6 23 24 95.8 9 19 28 20 20 22 8 3 0 1 92
2017-10-04 19:00 CCC Polkowice (w) 90 : 61 P 61 16 49 32.7 5 20 25.0 21 69 30.4 14 18 77.8 10 19 29 21 17 20 8 7 0 3 58
2017-10-08 18:00 Basket 90 Gdynia (w) 85 : 68 P 68 20 43 46.5 5 16 31.3 25 59 42.4 13 18 72.2 13 16 29 14 20 21 16 7 0 1 63
2017-10-14 17:00 Enea AZS Poznań (d) 93 : 51 W 93 22 42 52.4 10 24 41.7 32 66 48.5 19 25 76.0 14 28 42 19 17 23 16 13 0 4 111
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka