Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
53
90
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-01-22 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Basket 90 Gdynia
2017-01-22 18:00
--
--

Cosinus Widzew Łódź

  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 43:37 Aleksandra Pawlak 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
celny rzut za 2 8 Aleksandra Pawlak 08.01.2017 17:00 Energa Toruń 89 : 59
wykonywany rzut za 2 17 Angela Beadle 08.01.2017 17:00 Energa Toruń 89 : 59
skuteczność za 2 100.0000 Roddreka Rogers 18.01.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 90
celny rzut za 3 5 Aleksandra Pawlak 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
wykonywany rzut za 3 9 Julia Drop 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
skuteczność za 3 100.0000 Angela Beadle 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
celny rzut z gry 9 Aleksandra Pawlak 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
wykonywany rzut za gry 22 Aleksandra Pawlak 08.01.2017 17:00 Energa Toruń 89 : 59
skuteczność z gry 100.0000 Natalia Gzinka 18.01.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 90
celny rzut wolny 11 Aleksandra Pawlak 17.12.2016 18:00 CCC Polkowice 74 : 71
wykonywany rzut wolny 12 Aleksandra Pawlak 17.12.2016 18:00 CCC Polkowice 74 : 71
skuteczność za 1 100.0000 Julia Drop 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
punkty 29 Aleksandra Pawlak 17.12.2016 18:00 CCC Polkowice 74 : 71
zbiórki w ataku 8 Roddreka Rogers 16.10.2016 18:00 Energa Toruń 52 : 81
zbiórki w obronie 10 Aleksandra Pawlak 09.11.2016 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 69 : 49
zbiórki 14 Roddreka Rogers 16.10.2016 18:00 Energa Toruń 52 : 81
asysty 10 Julia Drop 17.12.2016 18:00 CCC Polkowice 74 : 71
faule 5 Aleksandra Pawlak 05.11.2016 18:00 Wisła Can-Pack Kraków 64 : 84
faule wymuszone 7 Angela Beadle 18.01.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 53 : 90
straty 8 Julia Drop 29.10.2016 17:00 Artego Bydgoszcz 77 : 46
przechwyty 5 Sylwia Bujniak 17.12.2016 18:00 CCC Polkowice 74 : 71
bloki 3 Wiktoria Zapart 22.10.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 73
bloki otrzymane 5 Julia Drop 22.10.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 81 : 73
asysty/straty 7.0000 Julia Drop 21.12.2016 18:00 PGE MKK Siedlce 59 : 75
przechwyty/straty 3.0000 Roddreka Rogers 11.12.2016 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 52
eval 30 Aleksandra Pawlak 14.01.2017 18:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 80 : 83
+/- 25 Angela Beadle 11.12.2016 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 69 : 52
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl