Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
85
54
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-25 19:00
--
--
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-25 18:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-26 17:00
--
--
TVP Sport - 2018-04-26 16:55
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2018-04-27 18:45
--
--
TVP Sport - 2018-04-27 18:40
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-04-27 19:00
--
--
YouTube - 2018-04-27 18:55
Wybierz przeciwnika:
  • 1KS Ślęza Wrocław
  • Artego Bydgoszcz
  • Basket 90 Gdynia
  • CCC Polkowice
  • Enea AZS Poznań
  • Energa Toruń
  • InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
  • KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
  • PGE MKK Siedlce
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
  • Widzew Łódź
  • Wisła CanPack Kraków

Statystyki sumy

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 1615 438 915 47.9 151 505 29.9 589 1420 41.5 286 401 71.3 270 522 792 385 481 446 401 184 39 54 1668 -1270
Przeciwnicy 24 1869 558 1029 54.2 127 386 32.9 685 1415 48.4 372 483 77.0 257 610 867 448 448 478 360 206 54 39 2243 1270

Statystyki średnie

drużyna m pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 24 67.3 18.3 38.1 47.9 6.3 21.0 29.9 24.5 59.2 41.5 11.9 16.7 71.3 11.25 21.75 33.00 16.0 20.04 18.58 16.7 7.67 1.63 2.25 69.5 -52.9
Przeciwnicy 24 77.9 23.3 42.9 54.2 5.3 16.1 32.9 28.5 59.0 48.4 15.5 20.1 77.0 10.71 25.42 36.13 18.7 18.67 19.92 15.0 8.58 2.25 1.63 93.5 52.9
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka