Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
65
53
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław - 2017-04-01 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
--
--
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-04-24 19:00
--
--
  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 45:00 Maurita Reid 10.12.2016 17:00 Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
celny rzut za 2 11 Denesha Stallworth 29.03.2017 18:00 Energa Toruń 80 : 86
wykonywany rzut za 2 19 Denesha Stallworth 10.12.2016 17:00 Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
skuteczność za 2 100.0000 Elżbieta Międzik 01.04.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków 65 : 68
celny rzut za 3 7 Katarzyna Suknarowska 26.02.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 83
wykonywany rzut za 3 10 Elżbieta Międzik 05.02.2017 19:00 Cosinus Widzew Łódź 47 : 72
skuteczność za 3 100.0000 Bernice Mosby 19.04.2017 19:00 CCC Polkowice 80 : 63
celny rzut z gry 11 Denesha Stallworth 29.03.2017 18:00 Energa Toruń 80 : 86
wykonywany rzut za gry 23 Maurita Reid 10.12.2016 17:00 Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
skuteczność z gry 100.0000 Charity Szczechowiak 26.03.2017 17:00 Energa Toruń 55 : 65
celny rzut wolny 11 Maurita Reid 27.11.2016 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67
wykonywany rzut wolny 14 Maurita Reid 27.11.2016 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67
skuteczność za 1 100.0000 Martyna Koc 20.04.2017 19:00 CCC Polkowice 67 : 60
punkty 28 Denesha Stallworth 29.03.2017 18:00 Energa Toruń 80 : 86
zbiórki w ataku 7 Denesha Stallworth 10.12.2016 17:00 Wisła Can-Pack Kraków 70 : 76
zbiórki w obronie 10 Maurita Reid 27.11.2016 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67
zbiórki 14 Maurita Reid 27.11.2016 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67
asysty 12 Maurita Reid 16.10.2016 17:00 Basket 90 Gdynia 59 : 71
faule 5 Maurita Reid 19.04.2017 19:00 CCC Polkowice 80 : 63
faule wymuszone 12 Maurita Reid 27.11.2016 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 69 : 67
straty 7 Maurita Reid 19.03.2017 17:00 Energa Toruń 75 : 67
przechwyty 7 Katarzyna Suknarowska 29.10.2016 17:00 Cosinus Widzew Łódź 77 : 46
bloki 4 Denesha Stallworth 17.12.2016 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 58 : 63
bloki otrzymane 3 Bernice Mosby 26.02.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 85 : 83
asysty/straty 8.0000 Maurita Reid 19.04.2017 19:00 CCC Polkowice 80 : 63
przechwyty/straty 6.0000 Maurita Reid 19.04.2017 19:00 CCC Polkowice 80 : 63
eval 33 Denesha Stallworth 05.03.2017 13:00 PGE MKK Siedlce 74 : 59
+/- 30 Elżbieta Międzik 29.10.2016 17:00 Cosinus Widzew Łódź 77 : 46
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl