Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2018-01-27 17:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Energa Toruń
2018-01-27 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Basket 90 Gdynia
2018-01-27 18:00
--
--
  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 36:55 Theresa Plaisance 02.10.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72
celny rzut za 2 8 Alysha Clark 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
wykonywany rzut za 2 15 Bria Holmes 19.11.2017 19:00 Energa Toruń 70 : 50
skuteczność za 2 100.0000 Magdalena Idziorek 16.12.2017 18:15 Enea AZS Poznań 53 : 103
celny rzut za 3 5 Elina Dikeoulakou 04.11.2017 18:00 Widzew Łódź 66 : 99
wykonywany rzut za 3 9 Elina Dikeoulakou 21.09.2017 18:30 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 70 : 76
skuteczność za 3 100.0000 Artemis Spanou 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
celny rzut z gry 11 Alysha Clark 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
wykonywany rzut za gry 18 Theresa Plaisance 02.10.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 80 : 72
skuteczność z gry 100.0000 Magdalena Idziorek 19.11.2017 19:00 Energa Toruń 70 : 50
celny rzut wolny 6 Alysha Clark 14.01.2018 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 91
wykonywany rzut wolny 8 Alysha Clark 15.10.2017 19:00 Wisła CanPack Kraków 67 : 80
skuteczność za 1 100.0000 Angelika Stankiewicz 14.01.2018 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 91
punkty 27 Alysha Clark 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
zbiórki w ataku 7 Alysha Clark 14.01.2018 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 91
zbiórki w obronie 9 Alysha Clark 22.10.2017 17:00 1KS Ślęza Wrocław 67 : 76
zbiórki 11 Alysha Clark 14.01.2018 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 83 : 91
asysty 9 Elina Dikeoulakou 04.10.2017 19:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 61
faule 5 Elina Dikeoulakou 16.12.2017 18:15 Enea AZS Poznań 53 : 103
faule wymuszone 9 Elina Dikeoulakou 22.10.2017 17:00 1KS Ślęza Wrocław 67 : 76
straty 4 Weronika Gajda 25.11.2017 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 63 : 68
przechwyty 3 Weronika Gajda 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
bloki 3 Bria Holmes 28.10.2017 19:00 PGE MKK Siedlce 87 : 66
bloki otrzymane 4 Artemis Spanou 08.10.2017 16:00 Artego Bydgoszcz 92 : 80
asysty/straty 8.0000 Weronika Gajda 04.10.2017 19:00 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 90 : 61
przechwyty/straty 3.0000 Antonija Sandrić 16.12.2017 18:15 Enea AZS Poznań 53 : 103
eval 32 Alysha Clark 07.01.2018 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 63 : 81
+/- 36 Artemis Spanou 16.12.2017 18:15 Enea AZS Poznań 53 : 103
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka