Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
--
--
Internet - 2017-02-24 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00

CCC Polkowice

  rekord zawodniczka data w meczu z wynik
czas gry 42:45 Magdalena Leciejewska 21.12.2016 19:00 Energa Toruń 90 : 86
celny rzut za 2 10 Isabelle Harrison 08.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86
wykonywany rzut za 2 17 Marija Rezan 08.10.2016 18:00 Energa Toruń 69 : 71
skuteczność za 2 100.0000 Marta Urbaniak 18.02.2017 19:00 1KS Ślęza Wrocław 56 : 59
celny rzut za 3 7 Walerija Musina 12.11.2016 17:00 1KS Ślęza Wrocław 83 : 58
wykonywany rzut za 3 13 Marta Urbaniak 15.10.2016 19:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 74 : 66
skuteczność za 3 100.0000 Magdalena Idziorek 18.02.2017 19:00 1KS Ślęza Wrocław 56 : 59
celny rzut z gry 10 Isabelle Harrison 08.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86
wykonywany rzut za gry 17 Marija Rezan 08.10.2016 18:00 Energa Toruń 69 : 71
skuteczność z gry 100.0000 Magdalena Idziorek 18.02.2017 19:00 1KS Ślęza Wrocław 56 : 59
celny rzut wolny 8 Isabelle Harrison 04.02.2017 19:00 Wisła Can-Pack Kraków 81 : 57
wykonywany rzut wolny 9 Isabelle Harrison 04.02.2017 19:00 Wisła Can-Pack Kraków 81 : 57
skuteczność za 1 100.0000 Walerija Musina 18.02.2017 19:00 1KS Ślęza Wrocław 56 : 59
punkty 23 Isabelle Harrison 08.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86
zbiórki w ataku 8 Marija Rezan 15.10.2016 19:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 74 : 66
zbiórki w obronie 10 Raisa Musina 22.10.2016 19:00 Artego Bydgoszcz 73 : 66
zbiórki 15 Raisa Musina 17.12.2016 18:00 Cosinus Widzew Łódź 74 : 71
asysty 12 Mariona Ortiz 27.11.2016 19:00 Basket 90 Gdynia 76 : 93
faule 5 Walerija Musina 21.12.2016 19:00 Energa Toruń 90 : 86
faule wymuszone 7 Magdalena Leciejewska 05.11.2016 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 51 : 60
straty 8 Walerija Musina 22.10.2016 19:00 Artego Bydgoszcz 73 : 66
przechwyty 4 Mariona Ortiz 15.01.2017 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 57 : 46
bloki 5 Marija Rezan 18.02.2017 19:00 1KS Ślęza Wrocław 56 : 59
bloki otrzymane 3 Walerija Musina 17.12.2016 18:00 Cosinus Widzew Łódź 74 : 71
asysty/straty 8.0000 Mariona Ortiz 03.12.2016 16:30 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 72 : 86
przechwyty/straty 3.0000 Marta Urbaniak 15.01.2017 19:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 57 : 46
eval 28 Isabelle Harrison 08.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86
+/- 34 Mariona Ortiz 08.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 42 : 86
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl