Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
data mecz wynik
01.10.2016 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń 58 : 72
08.10.2016 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice 69 : 71
16.10.2016 18:00 Cosinus Widzew Łódź - Energa Toruń 52 : 81
19.10.2016 17:00 PGE MKK Siedlce - Energa Toruń 69 : 80
23.10.2016 17:00 Energa Toruń - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 78 : 58
29.10.2016 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - Energa Toruń 76 : 50
05.11.2016 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 72 : 64
11.11.2016 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - Energa Toruń 96 : 50
27.11.2016 17:00 Energa Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 65 : 54
03.12.2016 18:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń 91 : 67
10.12.2016 18:00 Energa Toruń - Basket 90 Gdynia 96 : 86
16.12.2016 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski 66 : 48
21.12.2016 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 90 : 86
08.01.2017 17:00 Energa Toruń - Cosinus Widzew Łódź 89 : 59
14.01.2017 18:00 Energa Toruń - PGE MKK Siedlce 76 : 50
21.01.2017 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń 63 : 73
04.02.2017 18:00 Energa Toruń - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. 84 : 65
11.02.2017 18:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 71 : 76
18.02.2017 18:00 Energa Toruń - Wisła Can-Pack Kraków 57 : 80
25.02.2017 16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń 68 : 75
04.03.2017 18:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław -- : --
12.03.2017 Basket 90 Gdynia - Energa Toruń -- : --
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl