Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
--
--
TV Com - 2017-12-12 17:55

Statystyki sumy

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Kelley Cain 10 10 125 254:10 55 84 65.5 55 84 65.5 15 21 71.4 28 61 89 9 24 24 13 6 14 2 195 -11
Agnieszka Skobel 10 10 123 333:39 37 70 52.9 9 35 25.7 46 105 43.8 22 24 91.7 14 22 36 25 20 32 15 19 1 4 128 9
Lauren Mansfield 9 9 107 308:03 27 62 43.5 15 38 39.5 42 100 42.0 8 13 61.5 4 28 32 52 23 20 22 9 2 9 117 -9
Emilia Tłumak 10 8 82 245:53 17 39 43.6 13 42 31.0 30 81 37.0 9 12 75.0 3 23 26 26 16 11 13 6 4 2 77 11
Rita Rasheed 10 4 68 190:30 15 30 50.0 6 29 20.7 21 59 35.6 20 24 83.3 3 17 20 9 18 34 22 5 1 2 39 -15
Monika Grigalauskyte 10 2 65 215:33 18 46 39.1 3 12 25.0 21 58 36.2 20 29 69.0 32 36 68 23 26 24 17 7 4 2 104 3
Katarzyna Maliszewska 9 6 54 170:17 13 31 41.9 5 18 27.8 18 49 36.7 13 17 76.5 8 21 29 16 13 22 8 5 6 61 9
Miriam Uro-Nilie 9 24 89:49 8 19 42.1 1 10 10.0 9 29 31.0 5 6 83.3 4 10 14 4 13 3 7 1 1 3 16 -14
Alexis Hornbuckle 2 21 50:58 6 17 35.3 6 6 23 26.1 9 12 75.0 4 6 10 6 8 7 2 1 1 3 17 6
Katarzyna Suknarowska-Kaczor 7 1 17 127:10 5 15 33.3 2 18 11.1 7 33 21.2 1 2 50.0 5 14 19 16 14 7 15 4 3 14 7
Anna Bekasiewicz 2 2 11:29 1 1 100.0 1 1 100.0 1 1 2 3 -7
Zuzanna Urban 1 2 02:32 1 1 100.0 1 1 100.0 1 1 1 -4

Statystyki średnie

zawodniczka m s5 pkt min za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
Kelley Cain 10 1.0 12.5 25:25 5.5 8.4 65.5 5.5 8.4 65.5 1.5 2.1 71.4 2.80 6.10 8.90 0.9 2.40 2.40 1.3 0.60 1.40 0.20 19.5 -1.1
Agnieszka Skobel 10 1.0 12.3 33:21 3.7 7.0 52.9 0.9 3.5 25.7 4.6 10.5 43.8 2.2 2.4 91.7 1.40 2.20 3.60 2.5 2.00 3.20 1.5 1.90 0.10 0.40 12.8 0.9
Lauren Mansfield 9 1.0 11.9 34:13 3.0 6.9 43.5 1.7 4.2 39.5 4.7 11.1 42.0 0.9 1.4 61.5 0.40 3.10 3.60 5.8 2.60 2.20 2.4 1.00 0.20 1.00 13.0 -1.0
Alexis Hornbuckle 2 10.5 25:29 3.0 8.5 35.3 3.0 3.0 11.5 26.1 4.5 6.0 75.0 2.00 3.00 5.00 3.0 4.00 3.50 1.0 0.50 0.50 1.50 8.5 3.0
Emilia Tłumak 10 0.8 8.2 24:35 1.7 3.9 43.6 1.3 4.2 31.0 3.0 8.1 37.0 0.9 1.2 75.0 0.30 2.30 2.60 2.6 1.60 1.10 1.3 0.60 0.40 0.20 7.7 1.1
Rita Rasheed 10 0.4 6.8 19:03 1.5 3.0 50.0 0.6 2.9 20.7 2.1 5.9 35.6 2.0 2.4 83.3 0.30 1.70 2.00 0.9 1.80 3.40 2.2 0.50 0.10 0.20 3.9 -1.5
Monika Grigalauskyte 10 0.2 6.5 21:33 1.8 4.6 39.1 0.3 1.2 25.0 2.1 5.8 36.2 2.0 2.9 69.0 3.20 3.60 6.80 2.3 2.60 2.40 1.7 0.70 0.40 0.20 10.4 0.3
Katarzyna Maliszewska 9 0.7 6.0 18:55 1.4 3.4 41.9 0.6 2.0 27.8 2.0 5.4 36.7 1.4 1.9 76.5 0.90 2.30 3.20 1.8 1.40 2.40 0.9 0.60 0.70 6.8 1.0
Miriam Uro-Nilie 9 2.7 09:58 0.9 2.1 42.1 0.1 1.1 10.0 1.0 3.2 31.0 0.6 0.7 83.3 0.40 1.10 1.60 0.4 1.40 0.30 0.8 0.10 0.10 0.30 1.8 -1.6
Katarzyna Suknarowska-Kaczor 7 0.1 2.4 18:10 0.7 2.1 33.3 0.3 2.6 11.1 1.0 4.7 21.2 0.1 0.3 50.0 0.70 2.00 2.70 2.3 2.00 1.00 2.1 0.60 0.40 2.0 1.0
Zuzanna Urban 1 2.0 02:32 1.0 1.0 100.0 1.0 1.0 100.0 1.00 1.0 1.0 -4.0
Anna Bekasiewicz 2 1.0 05:44 0.5 0.5 100.0 0.5 0.5 100.0 0.50 0.50 1.00 1.5 -3.5
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka