Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
82
69
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
--
--
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
--
--
TVP Sport - 2017-04-30 18:30

Wisła Can-Pack Kraków

30-059 Kraków, ul. Reymonta 22
0-12 630 45 12, 0-12 630 45 22, 0-12 630 45 28, biuro@wislacanpack.pl, g.ozog@wislacanpack.pl
http://www.wislacanpack.pl
arena: Hala Główna TS Wisła, 30-059 Kraków, ul. Reymonta 22
data przeciwko wynik pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval
c w % c w % c w % c w % a o s
2016-10-01 16:00 PGE MKK Siedlce (d) 91 : 72 W 91 26 45 57.8 7 23 30.4 33 68 48.5 18 23 78.3 11 17 28 27 19 23 6 7 4 0 111
2016-10-08 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 67 : 68 P 67 19 37 51.4 6 19 31.6 25 56 44.6 11 13 84.6 4 29 33 19 17 16 15 4 7 2 82
2016-10-15 18:00 1KS Ślęza Wrocław (w) 65 : 71 W 71 19 44 43.2 7 20 35.0 26 64 40.6 12 15 80.0 10 26 36 17 14 21 10 7 3 0 83
2016-10-19 18:30 Basket 90 Gdynia (d) 72 : 60 W 72 21 41 51.2 7 25 28.0 28 66 42.4 9 13 69.2 10 24 34 17 14 14 9 8 4 0 84
2016-10-22 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (w) 69 : 79 W 79 19 36 52.8 7 21 33.3 26 57 45.6 20 24 83.3 9 21 30 19 20 23 16 7 4 2 88
2016-10-29 17:00 CCC Polkowice (d) 91 : 67 W 91 27 42 64.3 6 17 35.3 33 59 55.9 19 29 65.5 9 35 44 29 13 23 12 6 5 0 127
2016-11-05 18:00 Cosinus Widzew Łódź (w) 64 : 84 W 84 21 42 50.0 9 21 42.9 30 63 47.6 15 22 68.2 9 15 24 22 21 22 10 15 3 3 98
2016-11-11 18:00 Energa Toruń (d) 96 : 50 W 96 25 41 61.0 11 18 61.1 36 59 61.0 13 18 72.2 3 35 38 36 13 15 15 8 0 2 135
2016-11-27 17:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (w) 59 : 83 W 83 13 33 39.4 17 28 60.7 30 61 49.2 6 9 66.7 5 30 35 23 10 16 15 7 4 4 103
2016-12-04 17:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (d) 83 : 66 W 83 18 36 50.0 9 25 36.0 27 61 44.3 20 24 83.3 10 21 31 26 22 23 14 13 2 0 103
2016-12-10 17:00 Artego Bydgoszcz (w) 70 : 76 W 76 18 40 45.0 6 20 30.0 24 60 40.0 22 26 84.6 9 26 35 11 20 24 20 11 5 2 78
2016-12-17 17:00 PGE MKK Siedlce (w) 66 : 72 W 72 19 45 42.2 6 25 24.0 25 70 35.7 16 22 72.7 9 22 31 16 20 22 12 8 1 3 65
2016-12-21 19:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 46 : 51 W 51 13 43 30.2 6 13 46.2 19 56 33.9 7 10 70.0 6 24 30 8 16 18 15 8 4 4 46
2017-01-07 17:00 1KS Ślęza Wrocław (d) 55 : 71 P 55 15 37 40.5 4 16 25.0 19 53 35.8 13 15 86.7 5 21 26 17 14 20 18 4 4 3 52
2017-01-14 15:00 Basket 90 Gdynia (w) 67 : 88 W 88 27 47 57.4 7 19 36.8 34 66 51.5 13 18 72.2 9 30 39 19 15 17 11 6 1 0 105
2017-01-21 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) 91 : 65 W 91 26 44 59.1 5 13 38.5 31 57 54.4 24 32 75.0 6 30 36 28 22 25 12 5 6 1 120
2017-02-04 19:00 CCC Polkowice (w) 81 : 57 P 57 14 46 30.4 4 16 25.0 18 62 29.0 17 20 85.0 9 13 22 13 17 20 6 7 2 3 48
2017-02-11 15:00 Cosinus Widzew Łódź (d) 80 : 45 W 80 23 51 45.1 7 15 46.7 30 66 45.5 13 16 81.3 9 31 40 27 13 13 18 19 1 3 110
2017-02-18 18:00 Energa Toruń (w) 57 : 80 W 80 24 49 49.0 7 13 53.8 31 62 50.0 11 13 84.6 4 21 25 26 20 16 16 5 3 3 90
2017-02-26 16:00 JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec (d) 97 : 66 W 97 23 45 51.1 12 26 46.2 35 71 49.3 15 16 93.8 15 33 48 30 19 18 19 8 3 1 130
2017-03-02 18:00 Artego Bydgoszcz (d) 71 : 64 W 71 16 36 44.4 10 26 38.5 26 62 41.9 9 12 75.0 11 27 38 23 12 16 15 4 3 1 85
2017-03-04 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (w) 83 : 78 P 78 18 35 51.4 8 23 34.8 26 58 44.8 18 27 66.7 12 26 38 11 22 23 19 7 1 5 75
2017-03-18 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 61 : 66 P 61 15 36 41.7 5 13 38.5 20 49 40.8 16 21 76.2 3 21 24 13 15 21 14 7 5 2 62
2017-03-19 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 65 : 54 W 65 21 45 46.7 4 16 25.0 25 61 41.0 11 12 91.7 6 26 32 23 17 19 10 5 2 1 80
2017-03-25 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 65 : 53 P 53 14 47 29.8 4 12 33.3 18 59 30.5 13 18 72.2 13 20 33 10 22 20 17 6 3 3 42
2017-03-26 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (w) 58 : 64 W 64 16 38 42.1 6 17 35.3 22 55 40.0 14 17 82.4 6 34 40 7 24 16 17 7 7 1 72
2017-03-29 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (d) 60 : 43 W 60 18 39 46.2 4 13 30.8 22 52 42.3 12 19 63.2 3 36 39 17 19 21 18 9 5 2 75
2017-04-01 18:00 Artego Bydgoszcz (d) 65 : 68 P 65 23 41 56.1 3 21 14.3 26 62 41.9 10 14 71.4 8 25 33 20 12 20 15 9 1 2 73
2017-04-02 18:00 Artego Bydgoszcz (d) 81 : 66 W 81 25 34 73.5 5 16 31.3 30 50 60.0 16 24 66.7 5 22 27 25 18 20 13 7 1 1 100
2017-04-08 17:00 Artego Bydgoszcz (w) 63 : 68 W 68 21 43 48.8 3 15 20.0 24 58 41.4 17 17 100.0 5 30 35 17 14 19 15 6 1 0 78
2017-04-09 17:00 Artego Bydgoszcz (w) 60 : 68 W 68 15 32 46.9 7 26 26.9 22 58 37.9 17 21 81.0 3 32 35 17 17 21 14 5 3 0 74
2017-04-19 18:45 1KS Ślęza Wrocław (w) 71 : 65 P 65 20 39 51.3 4 15 26.7 24 54 44.4 13 18 72.2 6 26 32 14 24 22 17 0 5 0 64
2017-04-20 18:45 1KS Ślęza Wrocław (w) 73 : 57 P 57 16 33 48.5 4 17 23.5 20 50 40.0 13 15 86.7 4 19 23 10 20 22 17 8 7 0 56
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl