Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
PGE MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-17 17:00
66
72
Internet - 2016-12-17 17:00
Cosinus Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2016-12-17 18:00
74
71
Internet - 2016-12-17 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
91  :  72 (30:16, 22:18, 20:16, 19:22)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 1 kolejka | 01.10.2016 16:00
Sędziowie: Jan Piróg, Tomasz Trybalski, Damian Myszka | Komisarz: Jarosław Nowak

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: José Ignacio Hernández. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Claudia Pop 14 36:444/8 50.00/3 0.04/11 36.46/6 100.02 1 3 5   4 4 3     14 18
9 Danuta Puter 0 03:32                  1 1           1 -4
11 Ewelina Kobryn 17 25:277/10 70.0   7/10 70.03/4 75.06 3 9 3 1 6   2 4   31 21
12 Monika Malinowska DNP                                   
13 Sandra Ygueravide 14 33:133/4 75.02/6 33.35/10 50.02/4 50.0  1 1 9 2 6 2 1     16 15
14 Magdalena Ziętara DNP                                   
17 Ziomara Morrison DNP                                   
21 Magdalena Puter 0 11:570/2 0.00/2 0.00/4 0.0           3           -4 -5
22 Agnieszka Szott-Hejmej 6 25:342/5 40.00/3 0.02/8 25.02/4 50.01 1 2 3 4 3   1     4 12
24 Hind Ben Abdelkader 20 33:302/5 40.04/8 50.06/13 46.24/4 100.02 5 7 3 5 3         23 21
25 Małgorzata Misiuk 20 30:038/11 72.71/1 100.09/12 75.01/1 100.0  6 6 3 3 1         26 17
Drużyna 1 2 3    
Suma 91 200:00 26/45 57,8 7/23 30,4 33/68 48,5 18/23 78,3 11 17 28 27 19 23 6 7 4   111  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov. Asystent: Teochar Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Katarzyna Trzeciak 11 26:183/7 42.90/1 0.03/8 37.55/6 83.3  7 7 2 4 6 3 2     13 2
7 Monika Naczk 13 32:195/6 83.30/3 0.05/9 55.63/3 100.03 2 5 1 1 3 2       13 -23
9 Oksana Mollova 18 32:424/8 50.02/3 66.76/11 54.54/4 100.0  1 1 2 3 3 2 1   1 15 -8
10 Magdalena Parysek 4 22:372/4 50.0   2/4 50.0   2 1 3 2 2   2       5 -15
11 Dominika Paczkowska DNP                                   
12 Aleksandra Parzeńska 6 11:382/3 66.7   2/3 66.72/2 100.01 2 3   4 1         8 -10
13 Aleksandra Wajler 0 14:120/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1 2   1       -3 -8
14 Karolina Poboży 2 14:161/3 33.3   1/3 33.3   2 5 7   2 1 1     1 6 -9
16 Paulina Żukowska 0 13:020/3 0.0   0/3 0.0   1 1 2 2 2 1       1 1 -10
23 Roksana Schmidt 18 32:562/10 20.03/3 100.05/13 38.55/6 83.31 2 3 1 3 4 6     1 7 -14
Drużyna 4 4 8   4
Suma 72 200:00 19/45 42,2 5/12 41,7 24/57 42,1 19/21 90,5 10 21 31 11 23 19 17 3   4 65  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl