Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
56  :  64 (12:20, 13:22, 15:12, 16:10)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 1 kolejka | 02.10.2016 17:15
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Adam Wierzman, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Tomasz Konczewski

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Przemysław Łuszczewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Uju Ugoka 17 36:025/17 29.40/1 0.05/18 27.87/12 58.36 7 13     9 2 2   2 12 -1
3 Aliyyah Handford 14 30:336/13 46.20/1 0.06/14 42.92/3 66.7  2 2 1 5 2 7 7   1 8 -14
5 Kaja Grygiel DNP                                   
6 Dominika Owczarzak 6 38:293/6 50.00/2 0.03/8 37.50/1 0.01 2 3 6 3 5 2 1     8 -7
7 Tess Madgen 5 25:271/3 33.31/4 25.02/7 28.6             1         0 -7
8 Aleksandra Kędzierska DNP                                   
9 Dorota Mistygacz 0 07:51   0/2 0.00/2 0.0   2 1 3 1 2           2 -4
10 Olivia Szumełda-Krzycka 0 21:520/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1 2           0 7
14 Marta Jujka 4 12:232/5 40.0   2/5 40.0   1   1       2   1   1 -9
22 Dominika Poleszak DNP                                   
24 Agata Dobrowolska 2 05:001/1 100.0   1/1 100.0   3 1 4               6 -6
44 Kateryna Dorogobuzowa 8 22:231/3 33.32/5 40.03/8 37.5   1 8 9   3 1 2 1 3   14 1
Drużyna 1 1 2   1
Suma 56 200:00 19/49 38.8 3/16 18.8 22/65 33.8 9/16 56.3 14 22 36 9 15 18 15 11 4 3 51  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anne Armstrong 14 37:193/6 50.02/6 33.35/12 41.72/2 100.01 5 6 8 3 4 1 2   1 22 6
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska 1 20:370/3 0.00/1 0.00/4 0.01/2 50.01 1 2   4 1 4     2 -6 -1
8 Elżbieta Międzik 12 40:003/7 42.92/5 40.05/12 41.7   4 3 7 3 3   3 1     13 8
10 Maurita Reid 14 33:194/7 57.11/2 50.05/9 55.63/5 60.01 7 8 4 5 3 4 1   1 17 13
11 Denesha Stallworth DNP                                   
12 Klaudia Niedźwiedzka 2 07:081/1 100.00/1 0.01/2 50.0     2 2               3 7
22 Martyna Koc 16 35:335/8 62.51/1 100.06/9 66.73/6 50.02 7 9   3 4 2   3   20 3
23 Karina Szybała 5 26:041/3 33.3   1/3 33.33/6 50.0  1 1     3 1       0 4
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 2 3 5   4
Suma 64 200:00 17/35 48.6 6/16 37.5 23/51 45.1 12/21 57.1 9 26 35 15 18 15 15 4 3 4 69  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl