Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
PGE MKK Siedlce
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-17 17:00
66
72
Internet - 2016-12-17 17:00
Cosinus Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2016-12-17 18:00
74
71
Internet - 2016-12-17 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
1KS Ślęza Wrocław
2016-12-17 18:00
68
63
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
TV | 2016-12-21 18:00
71
61
Internet - 2016-12-21 18:00
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2016-12-21 18:00
68
85
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2016-12-21 18:00
75
81
Internet - 2016-12-21 17:00
Cosinus Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
2016-12-21 18:00
59
75
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2016-12-21 19:00
46
51
TVP Lublin - 2016-12-21 19:00
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2016-12-21 19:00
90
86
TVP Wrocław - 2016-12-21 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-07 17:00
55
71
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-07 18:00
81
58
Energa Toruń
Cosinus Widzew Łódź
TV | 2017-01-08 17:00
89
59
Internet - 2017-01-08 17:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
CCC Polkowice
2017-01-08 17:00
42
86
Basket 90 Gdynia
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-14 15:00
67
88
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-01-14 17:00
80
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-01-14 17:00
50
63
Internet - 1970-01-01 17:00
Cosinus Widzew Łódź
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-01-14 18:00
80
83
Internet -
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-01-14 18:00
76
50
Internet -
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-01-15 19:00
57
46
TVP Wrocław -
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-01-17 19:30
49
66
Internet - 2017-01-17 19:30
Cosinus Widzew Łódź
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-01-18 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-01-21 15:00
--
--
Internet - 2017-01-21 15:00
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2017-01-21 17:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-01-21 17:00
--
--
PGE MKK Siedlce
57  :  66 (16:17, 12:18, 16:14, 13:17)
Cosinus Widzew Łódź
Etap I - 2 kolejka | 08.10.2016 16:30
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Tomasz Tomaszewski, Adrian Szczotka | Komisarz: Jarosław Czeropski

PGE MKK Siedlce

Trener: Teochar Mollov. Asystent: Teodor Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Koperwas 2 20:001/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1 1 2 3 4 2 3 3     6 -2
6 Katarzyna Trzeciak 9 28:443/6 50.00/4 0.03/10 30.03/4 75.01 4 5 5 3 4 2 2     11 -2
7 Monika Naczk 3 21:320/3 0.01/6 16.71/9 11.1   1 2 3 2 4 2 1     1 -1 -14
9 Oksana Mollova 17 35:078/11 72.70/3 0.08/14 57.11/1 100.02 7 9   1 3 4 3 2   21 -6
10 Magdalena Parysek 12 30:045/10 50.00/1 0.05/11 45.52/2 100.01 5 6 3 2 2 2     1 13 -12
11 Dominika Paczkowska DNP                                   
12 Aleksandra Parzeńska 0 02:56                    1 1         0 -5
13 Aleksandra Wajler 0 13:41   0/4 0.00/4 0.0     1 1       2 1     -4 -8
14 Karolina Poboży 6 10:402/3 66.7   2/3 66.72/2 100.02 1 3   4 1     1   9 0
15 Katarzyna Artych DNP                                   
16 Paulina Żukowska 2 13:510/4 0.0   0/4 0.02/2 100.01 1 2   2 1         0 4
23 Roksana Schmidt 6 23:253/8 37.50/2 0.03/10 30.0     2 2 1 2 5 4 1   1 -1 0
Drużyna 3 3 6   1
Suma 57 200:00 22/46 47,8 1/21 4,8 23/67 34,3 10/11 90,9 9 24 33 14 23 21 18 10 3 3 54  

Cosinus Widzew Łódź

Trener: Dariusz Raczyński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Magdalena Kruszyńska 0 07:050/1 0.00/1 0.00/2 0.0           1   1       -3 -1
3 Sylwia Bujniak 4 18:071/3 33.30/3 0.01/6 16.72/2 100.0      2 5 1 1       0 -1
7 Magdalena Pisera 6 26:181/4 25.01/3 33.32/7 28.61/2 50.0  2 2 3 4 2 2 1     4 11
10 Natalia Gzinka DNP                                   
12 Angela Beadle 10 26:424/9 44.4   4/9 44.42/2 100.05 7 12   2 3   1 1   19 8
13 Julia Drop 16 36:133/8 37.52/9 22.25/17 29.44/6 66.71 6 7 2 3 6 6 4     9 11
15 Klaudia Gertchen 4 08:562/2 100.00/1 0.02/3 66.7     1 1   1   1       3 0
17 Wiktoria Zapart 5 16:082/4 50.0   2/4 50.01/1 100.02 4 6   2 2 3 2   1 8 4
51 Aleksandra Pawlak 16 37:454/8 50.02/5 40.06/13 46.22/2 100.04 5 9 5 2 4 3 2 1 1 23 14
54 Roddreka Rogers 5 22:462/5 40.0   2/5 40.01/4 25.03 4 7   1 5 4 1 1 1 4 -1
Drużyna 2 2 4   2
Suma 66 200:00 19/44 43,2 5/22 22,7 24/66 36,4 13/19 68,4 15 29 44 12 21 23 21 11 3 3 67  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl