Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
86
69
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
68
75
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-03-01 18:30
--
--
Internet - 2017-03-01 18:30
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
71  :  61 (10:19, 14:10, 25:16, 22:16)
Basket 90 Gdynia
Etap I - 2 kolejka | 08.10.2016 17:00
Sędziowie: Artur Fiedler, Paweł Białas, Paulina Gajdosz | Komisarz: Roman Kuczyński

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 5 23:281/1 100.01/3 33.32/4 50.0   1   1 2 3   1       5 9
5 Adriana Kopciuch DNP                                   
6 Kinga Kominek DNP                                   
7 Stephanie Talbot 11 24:384/9 44.4   4/9 44.43/4 75.01 4 5   5 2 3 2 1 2 10 1
13 Jagoda Szczęsna DNP                                   
18 Katarzyna Jaworska 0 04:170/1 0.0   0/1 0.0           3   1       -2 -9
20 Magdalena Szajtauer 10 37:013/9 33.3   3/9 33.34/5 80.02 9 11 1 3 3 1 1 1 1 16 15
21 Paulina Misiek 19 34:076/9 66.71/1 100.07/10 70.04/5 80.03 7 10 3 4 6 3 1     26 10
22 Daria Stelmach 0 01:53                                0 -5
26 Olga Trzeciak DNP                                   
35 Nicole Seekamp 14 35:542/13 15.42/4 50.04/17 23.54/6 66.7  2 2 3 2 3 4 4     4 15
44 Courtney Hurt 12 38:424/18 22.20/1 0.04/19 21.14/4 100.09 3 12 7 2 4 2   1   15 14
Drużyna 3 4 7   1
Suma 71 200:00 20/60 33,3 4/9 44,4 24/69 34,8 19/24 79,2 16 25 41 16 22 18 15 8 3 3 74  

Basket 90 Gdynia

Trener: Katarzyna Dydek. Asystent: Marek Lebiedziński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
8 Jelena Škerović 20 39:293/4 75.03/9 33.36/13 46.25/5 100.01 3 4 6 3 4 8 3     18 -6
9 Kamila Podgórna 6 19:400/2 0.02/7 28.62/9 22.2     3 3 1   1 4     1 -1 -12
10 Monika Grigalauskyte 11 36:102/3 66.71/3 33.33/6 50.04/4 100.04 2 6 3 1 6 2   1   16 -8
11 Aldona Morawiec 0 25:280/4 0.00/2 0.00/6 0.0   1 2 3 3 4   1 2 1   2 -9
13 Dominika Miłoszewska 2 09:121/4 25.0   1/4 25.0     1 1   3 1 1     1 -1 -4
21 Anna Jakubiuk 14 31:153/9 33.3   3/9 33.38/10 80.02 6 8 1 5 6 1       14 -3
22 Amalia Rembiszewska 0 06:04                    1       1   1 0
30 Carolyn Swords 8 32:422/12 16.7   2/12 16.74/6 66.73 10 13 2 1 4 3 5   1 13 -8
31 Karolina Puss DNP                                   
33 Marta Marcinkowska DNP                                   
Drużyna 2 1 3    
Suma 61 200:00 11/38 28,9 6/21 28,6 17/59 28,8 21/25 84 11 27 38 16 18 22 20 10 3 3 62  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl