Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
--
--
Internet - 2017-02-24 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
Artego Bydgoszcz
58  :  74 (15:24, 13:15, 26:13, 4:22)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 2 kolejka | 09.10.2016 17:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Bartosz Puzoń, Karina Kamińska | Komisarz: Maciej Kucharski

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Anne Armstrong 0 19:590/5 0.00/2 0.00/7 0.0   1 1 2 1 2 1 1 1     -4 -12
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska 0 08:420/1 0.00/1 0.00/2 0.00/2 0.0        1 2 2       -6 -11
8 Elżbieta Międzik 17 36:344/7 57.13/6 50.07/13 53.8     3 3   1 1   1   1 15 -5
9 Kateřina Zohnová 0 27:59            1 1 2 3 2 1   1     6 -6
10 Maurita Reid 13 26:263/8 37.50/2 0.03/10 30.07/7 100.02 6 8 7 5 5 3 1     19 3
11 Denesha Stallworth 15 32:285/9 55.6   5/9 55.65/6 83.34 2 6   2 4 2 2     16 -19
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 01:34                                0 -2
15 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Martyna Koc 9 25:593/5 60.00/1 0.03/6 50.03/4 75.01 5 6 1 1 4 4 1     9 1
23 Karina Szybała 4 20:191/3 33.3   1/3 33.32/2 100.02 1 3   3 1 2   2   5 -29
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
Drużyna 1 1 2 1 3
Suma 58 200:00 16/38 42,1 3/12 25 19/50 38 17/21 81 11 19 30 12 17 19 14 7 2 1 60  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz DNP                                   
5 Sharnee Zoll 14 37:544/9 44.40/1 0.04/10 40.06/7 85.7  1 1 6 3 3 2 3     15 21
10 Kateryna Rymarenko 3 13:220/2 0.01/4 25.01/6 16.7     4 4 1 3   1 1   1 3 2
11 Agnieszka Skobel 19 32:163/5 60.03/6 50.06/11 54.54/5 80.0  2 2 1 2 3 1 4     19 0
12 Agnieszka Kaczmarczyk 5 33:152/6 33.30/1 0.02/7 28.61/2 50.02 4 6 5 3 3 3     1 7 17
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
22 Marta Wdowiuk DNP                                   
23 Marissa Kastanek 11 20:071/1 100.03/5 60.04/6 66.7   2 1 3 3 1 1 2 1     14 6
25 Agnieszka Śnieżek 5 29:431/1 100.01/1 100.02/2 100.0   3 1 4 2 4 2 3       8 21
54 Nikki Greene 17 33:237/8 87.50/1 0.07/9 77.83/5 60.0  7 7   3 5 2 1 1   20 13
Drużyna         1
Suma 74 200:00 18/32 56,3 8/19 42,1 26/51 51 14/19 73,7 7 20 27 18 19 17 14 10 1 2 86  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl