Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
63
68
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
71
69
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
79
44
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
89
79
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-11-26 17:00
68
80
https://www.facebook.com/SportSiedlcePL/videos/1608456515916070/?notif_id=1511517418328305&notif_t=live_video_schedule_broadcaster -
Widzew Łódź
Enea AZS Poznań
2017-11-29 18:00
66
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Widzew Łódź
2017-12-02 17:00
77
61
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-12-03 17:00
67
78
https://www.youtube.com/watch?v=4naX6weiIWM - 2017-12-03 16:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-03 17:00
76
81
Basket 90 Gdynia
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-03 17:00
69
62
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-12-03 18:00
79
68
1KS Ślęza Wrocław
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-12-07 18:30
68
73
Echo24 - 2017-12-07 18:25
PGE MKK Siedlce
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-12-09 16:00
61
71
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Enea AZS Poznań
TV | 2017-12-09 17:00
75
79
TV Proart - 2017-12-09 00:00
Energa Toruń
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-12-09 18:00
63
74
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Widzew Łódź
2017-12-09 18:00
73
44
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-12-10 17:00
52
58
YouTube - 2017-12-10 16:55
CCC Polkowice
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-12-10 19:00
82
64
TVP Wrocław - 2017-12-09 18:50
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
--
--
TV Com - 2017-12-12 17:55
PGE MKK Siedlce
79  :  64 (17:14, 17:18, 30:16, 13:16)
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Etap I - 6 kolejka | 29.10.2016 17:00
Sędziowie: Damian Ottenburger, Bartosz Puzoń, Damian Myszka | Komisarz: Wojciech Imiołek

PGE MKK Siedlce

Trener: Teochar Mollov. Asystent: Teodor Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Koperwas 9 27:263/6 50.00/1 0.03/7 42.93/6 50.01 1 2 5 3 6 1 2     10 6
6 Katarzyna Trzeciak 13 34:131/4 25.01/1 100.02/5 40.08/8 100.01 3 4 5 4 9 3 2     18 7
9 Oksana Mołłowa 6 34:003/5 60.00/2 0.03/7 42.90/1 0.01 6 7 3 3 1 1 1 1   12 13
10 Magdalena Parysek-Bochniak 17 29:465/9 55.6   5/9 55.67/7 100.02 4 6 4 3 3 2       21 8
11 Dominika Paczkowska DNP                                   
12 Aleksandra Parzeńska DNP                                   
13 Aleksandra Wajler 10 18:012/2 100.02/5 40.04/7 57.1         1 1     1     9 15
14 Karolina Poboży 7 15:563/5 60.0   3/5 60.01/2 50.01 2 3 1 4 1 2 1     7 -5
15 Katarzyna Artych DNP                                   
16 Paulina Żukowska 12 24:046/10 60.0   6/10 60.00/2 0.01 2 3   2 3   1     10 20
23 Roksana Schmidt 5 16:341/7 14.31/1 100.02/8 25.0         1 2           0 11
Drużyna 1 7 8   2
Suma 79 200:00 24/48 50 4/10 40 28/58 48,3 19/26 73,1 7 18 25 20 22 23 9 8 1   87  

KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Trener: Mirosław Orczyk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Olena Samburska 8 37:030/2 0.02/7 28.62/9 22.22/2 100.0      5 4 4 10       -4 -16
3 Kinga Piędel 10 12:362/3 66.71/2 50.03/5 60.03/4 75.0        4 2 2       5 3
6 Patrycja Kaczor 0 00:36                                0 -1
8 Paulina Rozwadowska 6 28:492/6 33.3   2/6 33.32/2 100.03 3 6   3 3 1 1   1 8 -10
10 Marta Dobrowolska 0 29:560/2 0.00/2 0.00/4 0.0     2 2   3   1       -3 -20
11 Naketia Swanier 4 25:032/7 28.60/2 0.02/9 22.2   2 3 5 3 4 2         5 -4
21 Paulina Szymańska 2 11:111/1 100.0   1/1 100.0               1       1 -5
25 Deja Middleton 17 21:496/8 75.0   6/8 75.05/7 71.42 7 9 1 1 4 2       21 -10
30 Aleksandra Wojtala 0 00:36                                0 -1
32 Nicole Michael 17 32:215/14 35.70/3 0.05/17 29.47/8 87.58 6 14 5 4 7 3       20 -11
Drużyna 2 3 5 1  
Suma 64 200:00 18/43 41,9 3/16 18,8 21/59 35,6 19/23 82,6 15 21 36 14 23 22 20 1   1 53  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka