Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
2017-01-29 20:00
62
63
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Cosinus Widzew Łódź
2017-01-30 19:00
71
65
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
PGE MKK Siedlce
2017-02-04 17:00
77
87
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-02-04 18:00
65
72
Internet -
Energa Toruń
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-02-04 18:00
84
65
Internet - 2017-02-04 18:00
CCC Polkowice
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-02-04 19:00
81
57
TVP Wrocław - 2017-02-04 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-02-05 19:00
47
72
Internet - 2017-02-05 19:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-02-06 17:15
68
77
Wisła Can-Pack Kraków
Cosinus Widzew Łódź
2017-02-11 15:00
80
45
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-02-11 17:00
68
44
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-11 18:00
86
63
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-02-11 18:00
71
76
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-02-11 18:00
51
67
Internet -
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
CCC Polkowice
2017-02-12 17:00
54
66
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-02-18 17:00
62
71
Energa Toruń
Wisła Can-Pack Kraków
2017-02-18 18:00
57
80
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-18 19:00
56
59
Internet - 2017-02-18 19:00
Cosinus Widzew Łódź
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-02-22 18:00
52
84
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-02-24 18:00
--
--
Internet - 2017-02-24 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Energa Toruń
2017-02-25 16:00
--
--
Wisła Can-Pack Kraków
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-02-26 16:00
--
--
Basket 90 Gdynia
CCC Polkowice
2017-02-26 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-02-26 18:00
--
--
Cosinus Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-02-26 19:00
--
--
Internet - 2017-02-26 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
55  :  71 (13:19, 13:23, 11:22, 18:7)
1KS Ślęza Wrocław
Etap I - 14 kolejka | 07.01.2017 17:00
Sędziowie: Marek Maliszewski, Marcin Koralewski, Łukasz Jankowski | Komisarz: Leszek Rakoczy

Wisła Can-Pack Kraków

Trener: José Ignacio Hernández. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Olivia Szumełda-Krzycka 0 32:04              3 3 1 3 1 3 2     3 -12
9 Danuta Puter DNP                                   
10 Meighan Simmons 11 28:274/8 50.01/6 16.75/14 35.7               3       -1 -11
11 Ewelina Kobryn 13 25:252/8 25.01/1 100.03/9 33.36/6 100.02 4 6 5 3 5 1   2   19 -17
13 Sandra Ygueravide 1 23:110/2 0.00/2 0.00/4 0.01/2 50.0  1 1 5 2 3 2 1     1 -20
17 Ziomara Morrison 8 21:193/5 60.00/2 0.03/7 42.92/2 100.01 2 3 1 1 3 1   1 1 8 -13
21 Magdalena Puter DNP                                   
22 Agnieszka Szott-Hejmej 5 22:311/2 50.01/1 100.02/3 66.7     3 3 2 1 3 4     1 5 -3
24 Hind Ben Abdelkader 5 28:221/3 33.31/4 25.02/7 28.6     3 3 2   2 3   1   3 -1
43 Vanessa Gidden 12 18:414/9 44.4   4/9 44.44/5 80.02 5 7 1 4 3 1 1   1 14 -3
Drużyna 1 3 4   1
Suma 55 200:00 15/37 40,5 4/16 25 19/53 35,8 13/15 86,7 5 21 26 17 14 20 18 4 4 3 52  

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Grzegorz Krzak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 0 01:46                    1   1       -1 -6
5 Sharnee Zoll 10 38:144/10 40.00/3 0.04/13 30.82/3 66.7  3 3 13 2 3 6 1   1 11 22
10 Kateryna Rymarenko 10 16:462/4 50.02/4 50.04/8 50.0   1 2 3   3 1 2       7 -2
11 Agnieszka Skobel 11 25:132/6 33.32/4 50.04/10 40.01/2 50.0  1 1 2 2 1   1   1 8 18
12 Agnieszka Kaczmarczyk 21 31:464/9 44.43/5 60.07/14 50.04/5 80.01 5 6 2 2 4   4 1 1 26 12
14 Agnieszka Majewska 4 21:332/3 66.7   2/3 66.7     9 9   2   1   2   13 10
16 Małgorzata Zuchora DNP                                   
23 Marissa Kastanek 13 25:131/4 25.03/7 42.94/11 36.42/2 100.05 1 6   1 3 1 1     12 8
25 Agnieszka Śnieżek 0 18:250/1 0.0   0/1 0.00/2 0.02 1 3   3 1 2 1     -1 10
54 Nikki Greene 2 21:040/4 0.0   0/4 0.02/2 100.04 3 7   4 1 2 2   1 5 8
Drużyna 1 3 4   2
Suma 71 200:00 15/41 36,6 10/23 43,5 25/64 39,1 11/16 68,8 13 25 38 17 20 14 15 10 3 4 80  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl