Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
--
--
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
--
--
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
--
--
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Widzew Łódź
53  :  90 (15:17, 15:36, 12:14, 11:23)
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
Etap I - 16 kolejka | 18.01.2017 18:00
Sędziowie: Sławomir Moszakowski, Jan Piróg, Tomasz Langowski | Komisarz: Dariusz Szczerba

Cosinus Widzew Łódź

Trener: Dariusz Raczyński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Magdalena Kruszyńska 5 16:322/5 40.0   2/5 40.01/4 25.02   2 1 1 2 1 1   1 2 -19
3 Sylwia Bujniak 10 34:142/4 50.02/6 33.34/10 40.0     2 2 1 3 1 4 1     4 -32
7 Magdalena Pisera 2 15:431/4 25.00/1 0.01/5 20.0           1 1 4       -6 -29
10 Natalia Gzinka 4 03:242/2 100.0   2/2 100.0                       4 -4
12 Angela Beadle 20 24:206/10 60.0   6/10 60.08/10 80.05 5 10   1 7 2     1 22 -12
13 Julia Drop 3 28:520/4 0.01/6 16.71/10 10.0     5 5 2 2   5 2   2 -2 -20
15 Klaudia Gertchen 0 17:310/1 0.00/1 0.00/2 0.0         1 3   3 2     -2 -12
16 Magdalena Ratajczak 0 03:24                                0 -4
17 Wiktoria Zapart 0 11:490/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1 2   1       0 -24
22 Kinga Dzierbicka DNP                                   
51 Aleksandra Pawlak 5 30:041/3 33.31/4 25.02/7 28.6   2 1 3 2 1 2 3 3 1 2 6 -19
54 Roddreka Rogers 4 14:072/2 100.0   2/2 100.0     1 1   1   1 1     5 -10
Drużyna 2 2 4   3
Suma 53 200:00 16/36 44,4 4/19 21,1 20/55 36,4 9/14 64,3 9 16 25 8 15 13 24 10 1 6 33  

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Trener: Dariusz Maciejewski. Asystent: Robert Pieczyrak

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Katarzyna Dźwigalska 10 27:361/3 33.32/6 33.33/9 33.32/2 100.02 6 8 8 2 3 5 3     18 24
5 Adriana Kopciuch 0 06:15   0/1 0.00/1 0.0         3     1       1 5
6 Kinga Kominek 0 02:04                                0 4
7 Stephanie Talbot 16 23:224/7 57.11/5 20.05/12 41.75/5 100.02 3 5 3 4 4 4 2 2   17 16
13 Jagoda Szczęsna 0 03:24                                0 4
18 Katarzyna Jaworska 1 12:440/5 0.0   0/5 0.01/2 50.02   2   1 1   1     -2 17
20 Magdalena Szajtauer 2 27:161/3 33.3   1/3 33.3   2 6 8 2 2   2 1 3   12 20
21 Paulina Misiek 23 28:0711/15 73.30/1 0.011/16 68.81/1 100.02   2 2 2 2 3 3   1 22 38
35 Nicole Seekamp 15 31:161/5 20.04/9 44.45/14 35.71/4 25.0  3 3 3   2 2 6     13 24
44 Courtney Hurt 23 37:5610/16 62.5   10/16 62.53/3 100.014 6 20 4 2 3 2 2 1   42 33
Drużyna   3 3   1
Suma 90 200:00 28/54 51,9 7/22 31,8 35/76 46,1 13/17 76,5 24 24 48 25 13 15 19 18 6 1 123  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka