Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
TV | 2018-03-28 18:00
96
66
Internet - 2018-03-28 17:50
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-03 18:00
67
72
YouTube - 2018-04-03 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-03 18:30
73
61
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-03 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-03 19:00
61
71
TV Toruń -
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-19 19:00
61
67
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 18:00
--
--
Widzew Łódź
47  :  72 (13:22, 11:16, 10:18, 13:16)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 17 kolejka | 05.02.2017 19:00
Sędziowie: Mariusz Adameczek, Karina Pełka, Tomasz Tybor | Komisarz: Jarosław Czeropski

Cosinus Widzew Łódź

Trener: Dariusz Raczyński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Magdalena Kruszyńska 5 17:341/4 25.01/4 25.02/8 25.0           3   4 2     -3 -12
3 Sylwia Bujniak 6 24:093/4 75.00/3 0.03/7 42.9     2 2 3     2 3     8 -23
6 Anna Kudelska 4 20:250/1 0.01/5 20.01/6 16.71/3 33.31   1 1 1 1 5 1   1 -5 -6
7 Magdalena Pisera 0 15:340/5 0.00/1 0.00/6 0.0             1 3 1   1 -8 -7
10 Natalia Gzinka 0 10:430/1 0.0   0/1 0.00/2 0.0        2 2 4       -7 -4
12 Angela Beadle 18 34:167/11 63.6   7/11 63.64/4 100.01 8 9 1 2 3 1 1 1   25 -25
13 Julia Drop DNP                                   
15 Klaudia Gertchen 0 15:530/1 0.0   0/1 0.0         2 1   1 2     2 -19
17 Wiktoria Zapart 5 23:472/7 28.6   2/7 28.61/2 50.02 4 6 1 3 2 3 4 2 1 9 -2
54 Roddreka Rogers 9 37:392/4 50.0   2/4 50.05/8 62.54 5 9 2   4 1 3     17 -27
Drużyna 1 6 7   2
Suma 47 200:00 15/38 39,5 2/13 15,4 17/51 33,3 11/19 57,9 8 19 27 10 12 13 24 17 3 3 38  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Erin Rooney 3 27:331/5 20.00/3 0.01/8 12.51/1 100.05 2 7 5   3 4 3     7 13
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 14 34:051/3 33.34/7 57.15/10 50.00/1 0.0  2 2 7 3 1 4 1     14 27
8 Elżbieta Międzik 22 37:172/4 50.06/10 60.08/14 57.1         1     6     1 11 26
10 Maurita Reid 8 21:054/6 66.70/1 0.04/7 57.1     8 8 3 5 1 2 1 1   16 9
11 Denesha Stallworth 11 30:185/10 50.0   5/10 50.01/3 33.3  5 5   2 3 3 3 1 2 10 23
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
15 Paulina Niedziółka DNP                                   
22 Martyna Koc 5 24:470/1 0.01/1 100.01/2 50.02/2 100.01 3 4   1 2 2 2 1   9 8
23 Karina Szybała DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
32 Bernice Mosby 9 24:554/8 50.0   4/8 50.01/2 50.01 6 7 1 2 2 1 1     12 19
Drużyna 1 4 5   1
Suma 72 200:00 17/37 45,9 11/22 50 28/59 47,5 5/9 55,6 7 26 33 17 13 12 22 11 3 3 79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka