Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
PGE MKK Siedlce
51  :  67 (20:17, 9:22, 9:12, 13:16)
Basket 90 Gdynia
Etap I - 18 kolejka | 11.02.2017 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Karol Nowak, Damian Myszka | Komisarz: Maciej Kucharski

PGE MKK Siedlce

Trener: Teochar Mollov. Asystent: Teodor Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Mołłov DNP                                   
6 Katarzyna Trzeciak 2 34:211/3 33.30/1 0.01/4 25.0     6 6 4 3 1 5 2   1 6 -16
7 Monika Naczk 0 14:370/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1   3   4 1     -5 -9
9 Oksana Mollova 19 31:595/11 45.53/4 75.08/15 53.3   5 3 8 4 3   5       19 -11
10 Magdalena Parysek 4 29:081/11 9.1   1/11 9.12/2 100.0  1 1   1 6   2     -3 -15
11 Dominika Paczkowska DNP                                   
12 Aleksandra Parzeńska 0 05:31                      2 2       -2 -1
13 Aleksandra Wajler 3 13:220/2 0.01/3 33.31/5 20.0           1   1 3     1 -5
14 Karolina Poboży 9 24:173/6 50.0   3/6 50.03/4 75.01 3 4   2 5   2     11 -4
15 Katarzyna Artych DNP                                   
16 Paulina Żukowska 2 15:430/4 0.0   0/4 0.02/2 100.0  2 2   3 2         0 -12
23 Roksana Schmidt 12 31:023/7 42.92/2 100.05/9 55.6   2 5 7 3 3 2 3 1   2 16 -7
Drużyna 1 1 2   1
Suma 51 200:00 13/45 28,9 6/12 50 19/57 33,3 7/8 87,5 8 21 29 11 19 18 20 11   3 43  

Basket 90 Gdynia

Trener: Marek Lebiedziński . Asystent: Adam Prabucki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Aneta Kotnis 8 21:232/5 40.01/2 50.03/7 42.91/1 100.0  1 1 1 4 2 2 1 1   6 16
8 Jelena Škerović 5 26:031/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1 2 3 6 2 2 4 2     9 20
9 Kamila Podgórna 11 23:351/1 100.03/4 75.04/5 80.0   1 1 2 2 3 1 1 3     16 21
10 Monika Grigalauskyte 6 26:571/4 25.01/4 25.02/8 25.01/2 50.01 7 8 2 1 2 1 1 1   10 8
14 Karolina Stawińska 0 02:13                                0 -7
20 Renee Montgomery 12 27:563/5 60.02/4 50.05/9 55.6   1 3 4 3 1 4 5 5     15 -5
21 Anna Jakubiuk 2 12:591/4 25.0   1/4 25.0   2 1 3       1       1 9
22 Amalia Rembiszewska 2 12:161/2 50.0   1/2 50.0     2 2   1   3   1   1 10
30 Carolyn Swords 15 17:116/7 85.7   6/7 85.73/4 75.03 3 6 2 4 4 3       18 5
31 Karolina Puss 6 29:272/6 33.30/5 0.02/11 18.22/2 100.0  5 5 2 2 4 2 1     3 3
Drużyna 1 3 4   1
Suma 67 200:00 18/36 50 8/22 36,4 26/58 44,8 7/9 77,8 9 25 34 18 18 19 22 13 3   79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl