Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
PGE MKK Siedlce
51  :  67 (20:17, 9:22, 9:12, 13:16)
Basket 90 Gdynia
Etap I - 18 kolejka | 11.02.2017 18:00
Sędziowie: Mariusz Nawrocki, Karol Nowak, Damian Myszka | Komisarz: Maciej Kucharski

PGE MKK Siedlce

Trener: Teochar Mollov. Asystent: Teodor Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Mołłov DNP                                   
6 Katarzyna Trzeciak 2 34:211/3 33.30/1 0.01/4 25.0     6 6 4 3 1 5 2   1 6 -16
7 Monika Naczk 0 14:370/1 0.00/2 0.00/3 0.0     1 1   3   4 1     -5 -9
9 Oksana Mołłowa 19 31:595/11 45.53/4 75.08/15 53.3   5 3 8 4 3   5       19 -11
10 Magdalena Parysek-Bochniak 4 29:081/11 9.1   1/11 9.12/2 100.0  1 1   1 6   2     -3 -15
11 Dominika Paczkowska DNP                                   
12 Aleksandra Parzeńska 0 05:31                      2 2       -2 -1
13 Aleksandra Wajler 3 13:220/2 0.01/3 33.31/5 20.0           1   1 3     1 -5
14 Karolina Poboży 9 24:173/6 50.0   3/6 50.03/4 75.01 3 4   2 5   2     11 -4
15 Katarzyna Artych DNP                                   
16 Paulina Żukowska 2 15:430/4 0.0   0/4 0.02/2 100.0  2 2   3 2         0 -12
23 Roksana Schmidt 12 31:023/7 42.92/2 100.05/9 55.6   2 5 7 3 3 2 3 1   2 16 -7
Drużyna 1 1 2   1
Suma 51 200:00 13/45 28,9 6/12 50 19/57 33,3 7/8 87,5 8 21 29 11 19 18 20 11   3 43  

Basket 90 Gdynia

Trener: Marek Lebiedziński . Asystent: Adam Prabucki

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Aneta Kotnis 8 21:232/5 40.01/2 50.03/7 42.91/1 100.0  1 1 1 4 2 2 1 1   6 16
8 Jelena Škerović 5 26:031/2 50.01/3 33.32/5 40.0   1 2 3 6 2 2 4 2     9 20
9 Kamila Podgórna 11 23:351/1 100.03/4 75.04/5 80.0   1 1 2 2 3 1 1 3     16 21
10 Monika Grigalauskyte 6 26:571/4 25.01/4 25.02/8 25.01/2 50.01 7 8 2 1 2 1 1 1   10 8
14 Karolina Stawińska 0 02:13                                0 -7
20 Renee Montgomery 12 27:563/5 60.02/4 50.05/9 55.6   1 3 4 3 1 4 5 5     15 -5
21 Anna Jakubiuk 2 12:591/4 25.0   1/4 25.0   2 1 3       1       1 9
22 Amalia Rembiszewska 2 12:161/2 50.0   1/2 50.0     2 2   1   3   1   1 10
30 Carolyn Swords 15 17:116/7 85.7   6/7 85.73/4 75.03 3 6 2 4 4 3       18 5
31 Karolina Puss 6 29:272/6 33.30/5 0.02/11 18.22/2 100.0  5 5 2 2 4 2 1     3 3
Drużyna 1 3 4   1
Suma 67 200:00 18/36 50 8/22 36,4 26/58 44,8 7/9 77,8 9 25 34 18 18 19 22 13 3   79  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka