Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
Artego Bydgoszcz
71  :  76 (17:15, 13:18, 17:16, 24:27)
Energa Toruń
Etap I - 18 kolejka | 11.02.2017 18:00
Sędziowie: Janusz Calik, Dariusz Lenczowski, Ewa Matuszewska | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Erin Rooney 2 23:051/4 25.00/2 0.01/6 16.7     1 1   2 2   2     0 -12
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska 3 23:100/2 0.01/2 50.01/4 25.0     1 1 4 4     1   1 6 0
8 Elżbieta Międzik 11 37:414/6 66.71/3 33.35/9 55.6     3 3 1 1 1   1     12 -6
10 Maurita Reid 11 36:044/13 30.81/4 25.05/17 29.4   5 2 7 5 3 2 1     1 10 3
11 Denesha Stallworth 26 31:328/12 66.7   8/12 66.710/10 100.05 3 8   2 6   1 1 2 32 -3
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
22 Martyna Koc 0 12:460/2 0.00/1 0.00/3 0.0     3 3   1     1     1 -1
23 Karina Szybała DNP                                   
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
32 Bernice Mosby 18 30:405/13 38.51/1 100.06/14 42.95/6 83.3  5 5 1 2 5 2   1 1 14 -6
50 Charity Szczechowiak 0 05:020/2 0.00/1 0.00/3 0.0           1           -3 0
Drużyna 1 3 4   1
Suma 71 200:00 22/54 40,7 4/14 28,6 26/68 38,2 15/16 93,8 10 18 28 11 16 16 3 6 2 5 72  

Energa Toruń

Trener: Algirdas Paulauskas

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Julie McBride 13 40:001/3 33.32/5 40.03/8 37.55/6 83.31 5 6 4 1 7 1 1     17 5
3 Agata Szczepanik DNP                                   
6 Martyna Cebulska DNP                                   
12 Julia Adamowicz 9 22:063/7 42.91/2 50.04/9 44.4     1 1 1 2           6 -5
13 Klaudia Sosnowska 10 17:543/4 75.01/1 100.04/5 80.01/1 100.01   1 1 3 1 1       10 10
14 Emilia Tłumak 3 20:140/1 0.01/4 25.01/5 20.0     2 2   2   1       0 -3
15 Roksana Płonka DNP                                   
23 Darxia Morris 17 40:005/9 55.61/5 20.06/14 42.94/4 100.02 6 8 7 1 3 4   2   22 5
32 Nicole Michael 7 24:051/4 25.01/2 50.02/6 33.32/2 100.01 4 5   5 2 1   1 1 8 4
51 Maryna Ivashchanka DNP                                   
52 Kelley Cain 17 35:417/8 87.5   7/8 87.53/4 75.02 10 12   2 3 3 1 2 1 27 9
Drużyna 1 1 2    
Suma 76 200:00 20/36 55,6 7/19 36,8 27/55 49,1 15/17 88,2 7 28 35 13 16 16 11 2 5 2 90  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl