Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-09-21 18:30
70
76
Internet -
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
2017-09-22 17:00
51
87
Basket 90 Gdynia
Enea AZS Poznań
2017-09-23 18:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-09-23 18:00
--
--
Energa Toruń
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2017-09-24 17:00
--
--
Artego Bydgoszcz
74  :  59 (17:18, 19:19, 19:9, 19:13)
PGE MKK Siedlce
Etap I - 21 kolejka | 05.03.2017 13:00
Sędziowie: Łukasz Andrzejewski, Paulina Gajdosz, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Jarosław Nowak

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Paweł Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Erin Rooney 2 16:211/3 33.30/2 0.01/5 20.0   2   2 3       1     4 7
5 Katarzyna Kocaj DNP                                   
7 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 5 19:050/1 0.01/3 33.31/4 25.02/2 100.0  1 1   2 2 1 1     3 12
8 Elżbieta Międzik 14 31:342/6 33.32/6 33.34/12 33.34/4 100.0  1 1 2 4 2 1 2     10 14
10 Maurita Reid 9 35:383/5 60.01/5 20.04/10 40.0   3 1 4 5 3 4 3 3     12 19
11 Denesha Stallworth 23 31:3311/15 73.3   11/15 73.31/1 100.02 5 7 3 1 5 2 5 1   33 21
12 Klaudia Niedźwiedzka 0 08:18   0/2 0.00/2 0.0         1 2           -1 -10
22 Martyna Koc 9 20:172/6 33.3   2/6 33.35/6 83.34 1 5     4   1 1 1 11 3
23 Karina Szybała 0 09:040/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1   1 1 1     1 3
24 Paulina Kuczyńska DNP                                   
32 Bernice Mosby 12 22:304/9 44.4   4/9 44.44/4 100.03 2 5   4 3         12 0
50 Charity Szczechowiak 0 05:400/1 0.0   0/1 0.00/2 0.02 1 3   1 1     1   1 6
Drużyna 1 2 3   2
Suma 74 200:00 23/47 48,9 4/18 22,2 27/65 41,5 16/19 84,2 16 13 29 15 17 22 8 14 3 1 86  

PGE MKK Siedlce

Trener: Teodor Mollov

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Magdalena Mołłov DNP                                   
6 Katarzyna Trzeciak 5 19:531/2 50.01/1 100.02/3 66.70/2 0.01 4 5 1 3 3 3       5 -4
7 Monika Naczk 4 27:112/3 66.7   2/3 66.7   1 1 2 3 3 2 2 1   1 7 -8
9 Oksana Mollova 13 29:483/5 60.02/3 66.75/8 62.51/2 50.01 2 3 3   3   1     16 -10
10 Magdalena Parysek 10 24:464/6 66.7   4/6 66.72/2 100.0  5 5 3 2 2 5       11 -6
11 Dominika Paczkowska 2 04:461/1 100.0   1/1 100.0   1   1               3 -5
12 Aleksandra Parzeńska 2 19:371/1 100.0   1/1 100.0     2 2   5   3       1 -5
13 Aleksandra Wajler 3 16:590/1 0.01/4 25.01/5 20.0           2           -1 -14
14 Karolina Poboży 12 27:294/8 50.0   4/8 50.04/4 100.0  3 3 3 5 3 4 1 1 1 12 -11
15 Katarzyna Artych DNP                                   
23 Roksana Schmidt 8 29:311/5 20.00/3 0.01/8 12.56/7 85.72 4 6 2 2 4 4     1 4 -12
Drużyna 2 2 4   2
Suma 59 200:00 17/32 53,1 4/11 36,4 21/43 48,8 13/17 76,5 6 21 27 15 22 17 21 3 1 3 58  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl