Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2017-09-21 18:30
70
76
Internet -
Widzew Łódź
Artego Bydgoszcz
2017-09-22 17:00
51
87
Basket 90 Gdynia
Enea AZS Poznań
2017-09-23 18:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-09-23 18:00
--
--
Energa Toruń
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-09-23 18:00
--
--
PGE MKK Siedlce
Wisła CanPack Kraków
2017-09-24 17:00
--
--
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
71  :  65 (26:18, 10:21, 18:11, 17:15)
Widzew Łódź
Etap I - 22 kolejka | 30.01.2017 19:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Sławomir Moszakowski, Jan Piróg | Komisarz: Dariusz Szczerba

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Szawarski. Asystent: Karol Kowalewski

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Jordan Jones 24 32:565/8 62.52/2 100.07/10 70.08/8 100.0  4 4 6 2 7 5 2     28 7
6 Martyna Cebulska 2 13:580/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1 2 3 2 3     1 -1 3
8 Sanja Orozović 6 20:010/1 0.01/3 33.31/4 25.03/5 60.01 3 4 1   3   1 1   8 8
9 Sandra Nowicka 0 01:50            1   1       1       0 -6
13 Klaudia Sosnowska 7 21:392/5 40.01/3 33.33/8 37.5         2 3   4 2   1 2 3
15 Karolina Kaczmarek 2 13:410/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.0        3 2 2 2     -1 -12
16 Katarzyna Motyl 6 31:380/6 0.02/4 50.02/10 20.0     7 7 2 3   3 1     5 10
20 Agata Stępień 0 19:37   0/2 0.00/2 0.0   2 1 3   1     2     3 -4
24 Ewelina Jackowska 6 12:323/6 50.0   3/6 50.0     1 1 1 2 1 1 1     5 12
32 Agata Kowalczyk DNP                                   
50 Azia Bishop 18 32:088/13 61.50/1 0.08/14 57.12/4 50.07 5 12 3 1 4 2 2 2   27 9
Drużyna 8 1 9   2
Suma 71 200:00 18/42 42,9 6/18 33,3 24/60 40 17/21 81 11 22 33 17 18 19 21 13 3 2 76  

Cosinus Widzew Łódź

Trener: Dariusz Raczyński

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Magdalena Kruszyńska 0 07:540/1 0.00/2 0.00/3 0.0           2   1       -4 -7
3 Sylwia Bujniak 7 34:012/5 40.01/2 50.03/7 42.9   2 3 5 2   1 2 2     10 -7
7 Magdalena Pisera 6 15:342/5 40.0   2/5 40.02/2 100.0        3 1   3     6 -5
12 Angela Beadle 23 33:3810/15 66.7   10/15 66.73/3 100.02 1 3 2 2 3 1 1 1 1 24 -4
13 Julia Drop 4 37:032/3 66.70/6 0.02/9 22.2     3 3 4 3 5 8 2     -2 -9
15 Klaudia Gertchen 6 20:241/3 33.3   1/3 33.34/5 80.01 1 2 1 2 4 2       4 14
17 Wiktoria Zapart DNP                                   
22 Kinga Dzierbicka DNP                                   
51 Aleksandra Pawlak 15 35:046/9 66.70/4 0.06/13 46.23/4 75.0  5 5   5 3 2 4 1 1 15 -2
54 Roddreka Rogers 4 16:222/3 66.7   2/3 66.7   2 5 7 1 3 1 2     1 9 -10
Drużyna 2 1 3    
Suma 65 200:00 25/44 56,8 1/14 7,1 26/58 44,8 12/14 85,7 7 18 25 10 20 18 18 12 2 3 62  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl