Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15
Artego Bydgoszcz
0  :  0 (, , , )
CCC Polkowice
O 3 miejsce - ew. 4 mecz | 24.04.2017 19:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

Artego Bydgoszcz rekord CCC Polkowice
29 celny rzut za 2 36
55 wykonywany rzut za 2 61
67.4000 skuteczność za 2 69.8000
15 celny rzut za 3 12
27 wykonywany rzut za 3 29
55.6000 skuteczność za 3 52.9000
36 celny rzut z gry 39
72 wykonywany rzut za gry 78
61.1000 skuteczność z gry 54.2000
21 celny rzut wolny 23
27 wykonywany rzut wolny 27
100.0000 skuteczność za 1 95.8000
90 punkty 103
21 zbiórki w ataku 21
36 zbiórki w obronie 38
50 zbiórki 53
28 asysty 27
24 faule 25
23 faule wymuszone 27
25 straty 24
20 przechwyty 16
6 bloki 8
7 bloki otrzymane 8
2.8000 asysty/straty 3.0000
1.6000 przechwyty/straty 1.5000
113 eval 136
160 +/- 220

Rekordy zawodników

Artego Bydgoszcz rekord CCC Polkowice
Maurita Reid (2700) czas gry Magdalena Leciejewska (2565)
Denesha Stallworth (11) celny rzut za 2 Isabelle Harrison (10)
Denesha Stallworth (19) wykonywany rzut za 2 Marija Rezan (17)
Elżbieta Międzik (100.0000) skuteczność za 2 Angelika Stankiewicz (100.0000)
Katarzyna Suknarowska (7) celny rzut za 3 Walerija Musina (7)
Elżbieta Międzik (10) wykonywany rzut za 3 Marta Urbaniak (13)
Bernice Mosby (100.0000) skuteczność za 3 Ewelina Gala (100.0000)
Denesha Stallworth (11) celny rzut z gry Jamierra Faulkner (10)
Maurita Reid (23) wykonywany rzut za gry Marija Rezan (17)
Charity Szczechowiak (100.0000) skuteczność z gry Marija Rezan (100.0000)
Maurita Reid (11) celny rzut wolny Isabelle Harrison (8)
Maurita Reid (14) wykonywany rzut wolny Jamierra Faulkner (9)
Martyna Koc (100.0000) skuteczność za 1 Weronika Gajda (100.0000)
Denesha Stallworth (28) punkty Jamierra Faulkner (32)
Denesha Stallworth (7) zbiórki w ataku Marija Rezan (8)
Maurita Reid (10) zbiórki w obronie Isabelle Harrison (11)
Maurita Reid (14) zbiórki Raisa Musina (15)
Maurita Reid (12) asysty Mariona Ortiz (12)
Maurita Reid (5) faule Mariona Ortiz (5)
Maurita Reid (12) faule wymuszone Jamierra Faulkner (10)
Maurita Reid (7) straty Walerija Musina (8)
Katarzyna Suknarowska (7) przechwyty Jamierra Faulkner (5)
Denesha Stallworth (4) bloki Marija Rezan (5)
Bernice Mosby (3) bloki otrzymane Walerija Musina (3)
Maurita Reid (8.0000) asysty/straty Mariona Ortiz (8.0000)
Maurita Reid (6.0000) przechwyty/straty Ewelina Gala (4.0000)
Denesha Stallworth (33) eval Jamierra Faulkner (34)
Elżbieta Międzik (30) +/- Magdalena Leciejewska (40)
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl