Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-09-30 17:00
81
86
Wisła CanPack Kraków
Widzew Łódź
2017-09-30 18:15
92
43
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Basket 90 Gdynia
2017-10-01 19:00
62
79
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-10-02 18:00
80
72
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Artego Bydgoszcz
2017-10-04 18:00
61
103
Energa Toruń
Wisła CanPack Kraków
2017-10-04 18:00
54
58
Widzew Łódź
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-04 18:00
40
67
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-10-04 18:30
54
77
CCC Polkowice
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2017-10-04 19:00
90
61
Internet - 2017-10-04 18:50
Basket 90 Gdynia
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-05 18:00
93
75
PGE MKK Siedlce
Widzew Łódź
2017-10-07 17:00
66
63
Wisła CanPack Kraków
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-07 17:00
77
56
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
2017-10-08 16:00
92
80
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Enea AZS Poznań
2017-10-08 16:00
106
55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
2017-10-08 17:00
77
70
Basket 90 Gdynia
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-08 18:00
85
68
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-10-14 17:00
68
58
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Enea AZS Poznań
2017-10-14 17:00
93
51
Energa Toruń
PGE MKK Siedlce
2017-10-15 17:00
86
64
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2017-10-15 18:00
73
75
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-15 18:00
65
79
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
--
--
Energa Toruń
54  :  58 (22:17, 12:12, 5:15, 15:14)
Wisła CanPack Kraków
Etap I - 3 kolejka | 04.10.2017 18:00
Sędziowie: Arnauld Kom Njilo, Marcin Bieńkowski, Michał Sosin | Komisarz: Jarosław Czeropski

Energa Toruń

Trener: Algirdas Paulauskas. Asystent: Egidijus Ženevičius

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Lauren Mansfield 16 37:025/13 38.51/5 20.06/18 33.33/3 100.0  4 4 6 5 2 2 2   2 14 2
7 Miriam Uro-Nilie DNP                                   
8 Monika Grigalauskyte 3 23:131/4 25.0   1/4 25.01/2 50.03 7 10 1 3 1         10 -6
10 Katarzyna Maliszewska 10 20:233/5 60.00/1 0.03/6 50.04/4 100.02 5 7 1 2 4 2     1 13 5
11 Agnieszka Skobel 8 34:043/11 27.3   3/11 27.32/4 50.01 2 3 2   3 1 1   1 3 9
14 Emilia Tłumak 0 33:370/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1 2 2 1 2       -2 2
21 Rita Rasheed 5 19:372/5 40.00/1 0.02/6 33.31/2 50.0  3 3 2 1 4     1   6 -9
27 Katarzyna Suknarowska-Kaczor 0 08:540/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1   3       -3 -19
43 Zuzanna Urban DNP                                   
52 Kelley Cain 12 23:104/6 66.7   4/6 66.74/5 80.01 1 2   2 3 3 1 3   12 -4
Drużyna 3 2 5   1
Suma 54 200:00 18/47 38,3 1/8 12,5 19/55 34,5 15/20 75 7 24 31 14 16 18 13 4 4 4 53  

Wisła CanPack Kraków

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Leonor Rodríguez 15 34:186/9 66.70/3 0.06/12 50.03/3 100.01 5 6 1 4 4 2 1     15 9
6 Dominika Owczarzak 4 29:012/2 100.0   2/2 100.0   1 1 2 4 3 2   1     11 0
7 Magdalena Ziętara 6 34:200/2 0.02/5 40.02/7 28.6     6 6 1 3 2 1 4     11 8
8 Jelena Antić 0 02:470/2 0.0   0/2 0.0     1 1             1 -1 -3
10 Maurita Reid 6 19:353/7 42.90/2 0.03/9 33.3   1 4 5   4   3 3   1 5 -2
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
13 Dominika Miłoszewska DNP                                   
14 Sonja Greinacher 11 30:494/10 40.00/1 0.04/11 36.43/3 100.02 2 4 8 1 2 1     1 15 9
32 Cheyenne Sernina Parker 8 14:443/8 37.5   3/8 37.52/2 100.03 2 5 1 2 2 1   1 1 9 -4
77 Giedrė Labuckienė 8 34:273/9 33.3   3/9 33.32/4 50.0  5 5 1 1 4 2   3   7 3
Drużyna 2 1 3   1
Suma 58 200:01 21/49 42,9 2/11 18,2 23/60 38,3 10/12 83,3 8 26 34 16 18 16 10 9 4 4 72  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka