Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
--
--
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
--
--
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-26 17:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
73  :  63 (21:14, 25:13, 20:17, 7:19)
Basket 90 Gdynia
Etap I - 6 kolejka | 22.10.2017 15:30
Sędziowie: Grzegorz Czajka, Mariusz Nawrocki, Karol Nowak | Komisarz: Wojciech Imiołek

Wisła CanPack Kraków

Trener: Krzysztof Szewczyk. Asystent: Jorge Aragones

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Aleksandra Klimas DNP                                   
3 Julia Natkaniec DNP                                   
4 Leonor Rodríguez 20 34:248/13 61.51/3 33.39/16 56.31/1 100.0  3 3 5   2 4       17 9
6 Dominika Owczarzak 9 21:242/2 100.0   2/2 100.05/5 100.0  3 3 3 3 5 2 2     15 4
7 Magdalena Ziętara 3 30:53   1/2 50.01/2 50.0     3 3 5 1 1 2 2     10 13
8 Jelena Antić 8 21:072/5 40.0   2/5 40.04/4 100.0  6 6 2 2 2   1     14 5
10 Maurita Reid 2 18:361/4 25.0   1/4 25.0     1 1 2 2 1 1 3   1 4 6
12 Klaudia Niedźwiedzka DNP                                   
14 Sonja Greinacher 12 22:135/7 71.40/1 0.05/8 62.52/2 100.0  5 5 1 2 2 2 1     14 1
32 Cheyenne Parker 8 26:074/12 33.3   4/12 33.30/2 0.03 4 7 1   4     1 2 7 1
77 Giedrė Labuckienė 11 25:174/12 33.3   4/12 33.33/4 75.03 5 8   2 2 3 1 3   11 11
Drużyna 2 1 3    
Suma 73 200:01 26/55 47,3 2/6 33,3 28/61 45,9 15/18 83,3 6 30 36 19 12 19 14 10 4 3 92  

Basket 90 Gdynia

Trener: Gundars Vetra. Asystent: Tomasz Cielebąk

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Victoria Jankoska 6 16:500/4 0.02/3 66.72/7 28.6   1 2 3 2 3 1 1 2     7 7
2 Kahleah Copper 21 30:528/16 50.01/1 100.09/17 52.92/2 100.01 1 2   2 1 3 1   1 13 -13
5 Jelena Škerović 6 27:140/3 0.02/3 66.72/6 33.3     3 3 3 2 1 2 1 1   8 -6
6 Aneta Kotnis 0 10:310/2 0.00/2 0.00/4 0.0     2 2   2   1 1   1 -2 -11
9 Kamila Podgórna 0 03:04   0/1 0.00/1 0.0           1   1       -2 -7
11 Aldona Morawiec 0 06:230/1 0.0   0/1 0.0         1 2     1     1 -3
13 Anna Makurat 5 30:071/4 25.01/2 50.02/6 33.3     2 2 6 1 1 6 1   1 4 -10
21 Anna Jakubiuk 0 07:410/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2   1 2         1 1
22 Amalia Rembiszewska 0 07:48              1 1               1 13
24 Sofija Aleksandravicius 15 29:597/15 46.70/1 0.07/16 43.81/1 100.03 7 10   3 2   1 2 1 19 -10
28 Kristine Vitola 10 29:305/8 62.5   5/8 62.5   3 7 10   2 4 1       16 -11
Drużyna   1 1    
Suma 63 199:59 21/54 38,9 6/13 46,2 27/67 40,3 3/3 100 9 26 35 12 19 12 15 8 3 4 66  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka