Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
--
--
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
--
--
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-26 17:00
--
--
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.
0  :  0
Widzew Łódź
Etap I - 12 kolejka | 09.12.2017
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. rekord Widzew Łódź
32 celny rzut za 2 19
51 wykonywany rzut za 2 46
64.0000 skuteczność za 2 50.0000
7 celny rzut za 3 9
20 wykonywany rzut za 3 23
55.6000 skuteczność za 3 42.9000
39 celny rzut z gry 26
64 wykonywany rzut za gry 69
60.9000 skuteczność z gry 46.4000
21 celny rzut wolny 13
28 wykonywany rzut wolny 22
90.5000 skuteczność za 1 100.0000
106 punkty 74
16 zbiórki w ataku 13
35 zbiórki w obronie 28
44 zbiórki 35
27 asysty 17
25 faule 25
21 faule wymuszone 19
19 straty 31
13 przechwyty 11
7 bloki 6
4 bloki otrzymane 6
3.9000 asysty/straty 1.1000
1.9000 przechwyty/straty 0.6000
149 eval 74
255 +/- -15

Rekordy zawodników

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. rekord Widzew Łódź
Carolyn Swords (2339) czas gry Roksana Schmidt (2290)
Carolyn Swords (9) celny rzut za 2 Roksana Schmidt (8)
Carolyn Swords (13) wykonywany rzut za 2 Roksana Schmidt (16)
Aleksandra Pawlak (100.0000) skuteczność za 2 Adriana Kopciuch (100.0000)
Aleksandra Pawlak (4) celny rzut za 3 Julia Drop (3)
Aleksandra Pawlak (9) wykonywany rzut za 3 Julia Drop (8)
Miah Spencer (100.0000) skuteczność za 3 Adriana Kopciuch (100.0000)
Carolyn Swords (9) celny rzut z gry Roksana Schmidt (8)
Annamaria Prezelj (14) wykonywany rzut za gry Roksana Schmidt (22)
Carolyn Swords (100.0000) skuteczność z gry Brandi Harvey-Carr (75.0000)
Carolyn Swords (8) celny rzut wolny Roksana Schmidt (7)
Annamaria Prezelj (9) wykonywany rzut wolny Roksana Schmidt (10)
Daria Stelmach (100.0000) skuteczność za 1 Brandi Harvey-Carr (100.0000)
Carolyn Swords (24) punkty Roksana Schmidt (23)
Magdalena Szajtauer (4) zbiórki w ataku Brandi Harvey-Carr (5)
Carolyn Swords (11) zbiórki w obronie Klaudia Gertchen (9)
Carolyn Swords (15) zbiórki Klaudia Gertchen (11)
Miah Spencer (7) asysty Roksana Schmidt (8)
Aleksandra Pawlak (5) faule Brandi Harvey-Carr (5)
Miah Spencer (7) faule wymuszone Roksana Schmidt (11)
Carolyn Swords (7) straty Julia Drop (9)
Magdalena Szajtauer (4) przechwyty Roksana Schmidt (4)
Magdalena Szajtauer (5) bloki Wiktoria Zapart (6)
Miah Spencer (3) bloki otrzymane Roksana Schmidt (2)
Francisca Donders (6.0000) asysty/straty Wiktoria Zapart (3.0000)
Aleksandra Pawlak (3.0000) przechwyty/straty Roksana Schmidt (2.0000)
Carolyn Swords (32) eval Kathleen Scheer (24)
Daria Stelmach (34) +/- Roksana Schmidt (5)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka