Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-18 18:50
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
0  :  0
Enea AZS Poznań
Etap I - 16 kolejka | 27.01.2018 18:00
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin rekord Enea AZS Poznań
24 celny rzut za 2 20
54 wykonywany rzut za 2 48
57.1000 skuteczność za 2 45.5000
11 celny rzut za 3 10
25 wykonywany rzut za 3 27
50.0000 skuteczność za 3 47.4000
32 celny rzut z gry 29
66 wykonywany rzut za gry 67
53.3000 skuteczność z gry 44.6000
14 celny rzut wolny 18
21 wykonywany rzut wolny 25
84.6000 skuteczność za 1 76.5000
77 punkty 85
18 zbiórki w ataku 15
34 zbiórki w obronie 29
49 zbiórki 44
21 asysty 19
21 faule 24
21 faule wymuszone 21
22 straty 23
16 przechwyty 14
3 bloki 4
9 bloki otrzymane 6
1.6000 asysty/straty 1.6000
1.6000 przechwyty/straty 1.2000
91 eval 104
115 +/- 105

Rekordy zawodników

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin rekord Enea AZS Poznań
Feyonda Fitzgerald (2266) czas gry Kinga Woźniak (2159)
Dajana Butulija (8) celny rzut za 2 Jazmine Davis (6)
Feyonda Fitzgerald (16) wykonywany rzut za 2 Sidney Cook (13)
Dorota Mistygacz (100.0000) skuteczność za 2 Katarzyna Bednarczyk (100.0000)
Feyonda Fitzgerald (4) celny rzut za 3 Daria Marciniak (4)
Feyonda Fitzgerald (8) wykonywany rzut za 3 Jazmine Davis (9)
Agata Dobrowolska (100.0000) skuteczność za 3 Daria Marciniak (100.0000)
Feyonda Fitzgerald (11) celny rzut z gry Jazmine Davis (9)
Feyonda Fitzgerald (20) wykonywany rzut za gry Jazmine Davis (17)
Dominika Poleszak (100.0000) skuteczność z gry Martyna Kotula (100.0000)
Marta Witkowska (5) celny rzut wolny Kateryna Rymarenko (8)
Marta Witkowska (7) wykonywany rzut wolny Jazmine Davis (12)
Feyonda Fitzgerald (100.0000) skuteczność za 1 Julia Niemojewska (100.0000)
Feyonda Fitzgerald (29) punkty Jazmine Davis (29)
Uju Ugoka (8) zbiórki w ataku Janae Smith (4)
Uju Ugoka (12) zbiórki w obronie Sidney Cook (10)
Uju Ugoka (20) zbiórki Sidney Cook (13)
Feyonda Fitzgerald (9) asysty Katarzyna Bednarczyk (8)
Dorota Mistygacz (4) faule Aleksandra Parzeńska (5)
Dajana Butulija (6) faule wymuszone Jazmine Davis (8)
Dajana Butulija (6) straty Kinga Woźniak (6)
Dajana Butulija (5) przechwyty Julia Niemojewska (4)
Kateryna Dorogobuzowa (2) bloki Katarzyna Bednarczyk (2)
Uju Ugoka (5) bloki otrzymane Janae Smith (3)
Martyna Cebulska (5.0000) asysty/straty Jazmine Davis (4.0000)
Marta Witkowska (4.0000) przechwyty/straty Janae Smith (3.0000)
Uju Ugoka (26) eval Jazmine Davis (29)
Kateryna Dorogobuzowa (25) +/- Kateryna Rymarenko (24)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka