Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Enea AZS Poznań
TV | 2018-03-28 18:00
96
66
Internet - 2018-03-28 17:50
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-03 18:00
67
72
YouTube - 2018-04-03 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-03 18:30
73
61
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-03 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-03 19:00
61
71
TV Toruń -
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-03 19:00
100
66
YouTube - 2018-04-03 18:55
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-04 18:00
91
86
YouTube - 2018-04-04 17:55
Wisła CanPack Kraków
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-04-04 18:30
90
66
www.wislacanpack.pl/live/ - 2018-04-04 18:25
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-04-04 19:00
65
49
TV Toruń - 2018-04-04 18:55
CCC Polkowice
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-04-04 19:00
72
59
YouTube -
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-07 16:00
65
59
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
TV | 2018-04-07 18:00
61
95
YouTube - 2018-04-07 17:55
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2018-04-07 18:00
84
85
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-07 19:00
87
65
YouTube - 2018-04-07 18:55
1KS Ślęza Wrocław
Energa Toruń
TV | 2018-04-08 16:00
83
68
YouTube - 2018-04-08 15:55
Basket 90 Gdynia
Artego Bydgoszcz
2018-04-08 17:00
52
83
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-04-11 19:00
64
58
YouTube - 2018-04-11 18:55
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-14 18:00
58
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-14 18:00
70
80
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-04-15 16:45
59
63
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-15 18:00
57
61
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
2018-04-18 18:00
57
53
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-04-18 19:00
79
85
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
NA ŻYWO | Kwarta II | 03:47
29
23
Artego Bydgoszcz
1KS Ślęza Wrocław
2018-04-22 00:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
53  :  66 (11:21, 19:18, 14:17, 9:10)
Artego Bydgoszcz
Etap I - 25 kolejka | 25.03.2018 16:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Karina Pełka, Michał Kuzia | Komisarz: Ryszard Jabłoński

1KS Ślęza Wrocław

Trener: Arkadiusz Rusin. Asystent: Krzysztof Szwej

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Zuzanna Sklepowicz 0 05:05                    3           0 -5
5 Sharnee Zoll-Norman 8 35:202/7 28.60/1 0.02/8 25.04/4 100.0  4 4 9 1 4 2 4     17 -7
10 Sylwia Siemienas DNP                                   
11 Klaudia Sosnowska 0 03:140/1 0.0   0/1 0.0   1   1     1         0 -1
12 Agnieszka Kaczmarczyk 7 28:411/5 20.01/4 25.02/9 22.22/4 50.0  2 2   2 4 3       -3 -12
13 Tania Perez 0 23:470/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1 1 1   1     2 -10
14 Tijana Ajduković 14 27:235/9 55.6   5/9 55.64/4 100.05 4 9   4 2 1   1   19 -12
15 Agnieszka Majewska DNP                                   
21 Kourtney Treffers 9 20:412/6 33.3   2/6 33.35/6 83.33 1 4   2 5 2 1     7 -1
25 Karina Szybała 7 21:002/6 33.31/5 20.03/11 27.3   1 1 2   1           1 -3
33 Janis Boonstra 0 06:05              1 1     1         1 0
77 Elina Dikeoulakou 8 28:421/3 33.32/8 25.03/11 27.3   1   1 4 2 2 3 2     4 -14
Drużyna 3 2 5   1
Suma 53 199:58 13/38 34,2 4/19 21,1 17/57 29,8 15/18 83,3 11 15 26 14 16 20 11 8 1   48  

Artego Bydgoszcz

Trener: Tomasz Herkt. Asystent: Piotr Kulpeksza

NR S5 Zawodniczka Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Jennifer O'Neill 6 27:483/5 60.00/1 0.03/6 50.0         1 1   2 2     4 8
7 Agnieszka Szott-Hejmej 4 16:181/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 2 3   1 2 1       6 5
8 Elżbieta Międzik 7 32:592/3 66.71/6 16.73/9 33.3   2 6 8 4 2 1 3 1   1 11 17
10 Dragana Stanković 16 31:056/9 66.7   6/9 66.74/4 100.02 6 8 1 4 4 1       21 14
11 Denesha Stallworth 17 21:568/12 66.7   8/12 66.71/1 100.03 3 6 1 5 2 2       18 12
12 Julia Adamowicz 0 03:22              1 1               1 -4
13 Julie McBride 10 39:321/3 33.32/8 25.03/11 27.32/3 66.7  5 5 5 3 5 3 2     10 13
14 Karolina Poboży 2 03:441/1 100.0   1/1 100.0     1 1   3           3 -2
25 Sylwia Bujniak DNP                                   
63 Justyna Żurowska-Cegielska 4 23:151/3 33.3   1/3 33.32/2 100.01 1 2 5 1 2   2     11 2
Drużyna         4
Suma 66 199:59 23/37 62,2 3/15 20 26/52 50 11/12 91,7 9 25 34 17 20 16 12 7   1 85  
Pobierz statystyki PDF
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka