Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53
1KS Ślęza Wrocław
0  :  0
Artego Bydgoszcz
Etap I - 25 kolejka | 24.03.2018
Sędziowie i komisarz: Nominacje wkrótce...

Rekordy drużynowe

1KS Ślęza Wrocław rekord Artego Bydgoszcz
33 celny rzut za 2 32
53 wykonywany rzut za 2 53
71.7000 skuteczność za 2 72.7000
9 celny rzut za 3 10
25 wykonywany rzut za 3 27
54.5000 skuteczność za 3 53.8000
36 celny rzut z gry 39
70 wykonywany rzut za gry 73
59.0000 skuteczność z gry 65.5000
19 celny rzut wolny 21
29 wykonywany rzut wolny 23
85.7000 skuteczność za 1 92.3000
91 punkty 103
19 zbiórki w ataku 19
29 zbiórki w obronie 34
43 zbiórki 47
24 asysty 26
26 faule 21
24 faule wymuszone 24
18 straty 16
16 przechwyty 19
3 bloki 12
12 bloki otrzymane 4
2.0000 asysty/straty 3.8000
1.5000 przechwyty/straty 1.9000
117 eval 143
155 +/- 210

Rekordy zawodników

1KS Ślęza Wrocław rekord Artego Bydgoszcz
Sharnee Zoll-Norman (2291) czas gry Jennifer O'Neill (2446)
Tijana Ajduković (9) celny rzut za 2 Jennifer O'Neill (11)
Tijana Ajduković (19) wykonywany rzut za 2 Jennifer O'Neill (18)
Klaudia Sosnowska (100.0000) skuteczność za 2 Karolina Poboży (100.0000)
Marissa Kastanek (6) celny rzut za 3 Elżbieta Międzik (5)
Marissa Kastanek (10) wykonywany rzut za 3 Elżbieta Międzik (12)
Marissa Kastanek (100.0000) skuteczność za 3 Paulina Kuczyńska (100.0000)
Marissa Kastanek (12) celny rzut z gry Jennifer O'Neill (11)
Tijana Ajduković (19) wykonywany rzut za gry Jennifer O'Neill (20)
Janis Boonstra (100.0000) skuteczność z gry Paulina Kuczyńska (100.0000)
Tijana Ajduković (7) celny rzut wolny Jennifer O'Neill (6)
Tijana Ajduković (10) wykonywany rzut wolny Julie McBride (11)
Karina Szybała (100.0000) skuteczność za 1 Jennifer O'Neill (100.0000)
Marissa Kastanek (30) punkty Jennifer O'Neill (26)
Kourtney Treffers (8) zbiórki w ataku Dragana Stanković (7)
Tijana Ajduković (9) zbiórki w obronie Julie McBride (8)
Kourtney Treffers (12) zbiórki Dragana Stanković (12)
Sharnee Zoll-Norman (12) asysty Julie McBride (14)
Karina Szybała (5) faule Denesha Stallworth (5)
Sharnee Zoll-Norman (9) faule wymuszone Julie McBride (8)
Kourtney Treffers (6) straty Julie McBride (6)
Marissa Kastanek (4) przechwyty Agnieszka Szott-Hejmej (6)
Tijana Ajduković (3) bloki Dragana Stanković (7)
Kourtney Treffers (5) bloki otrzymane Denesha Stallworth (2)
Sharnee Zoll-Norman (12.0000) asysty/straty Julie McBride (13.0000)
Marissa Kastanek (4.0000) przechwyty/straty Jennifer O'Neill (3.0000)
Agnieszka Kaczmarczyk (30) eval Julie McBride (34)
Tania Perez (35) +/- Julie McBride (35)
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka