Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
Energa Toruń
TV | 2017-12-12 18:00
71
76
TV Com - 2017-12-12 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Widzew Łódź
2017-12-16 17:00
74
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Energa Toruń
2017-12-16 18:00
68
82
Enea AZS Poznań
CCC Polkowice
TV | 2017-12-16 18:15
53
103
TV Com - 2017-12-16 18:00
Wisła CanPack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
2017-12-17 16:00
74
65
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-12-17 17:00
86
64
YouTube - 2017-12-17 16:55
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-12-17 18:00
66
55
Artego Bydgoszcz
Widzew Łódź
TV | 2018-01-06 17:00
75
59
YouTube - 2018-01-06 00:00
Wisła CanPack Kraków
PGE MKK Siedlce
2018-01-06 17:00
74
66
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Energa Toruń
2018-01-07 17:00
71
82
Enea AZS Poznań
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-01-07 18:00
70
68
TV Com - 2018-01-06 18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
CCC Polkowice
2018-01-07 18:00
63
81
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2018-01-07 18:00
85
81
PGE MKK Siedlce
1KS Ślęza Wrocław
2018-01-13 17:00
60
91
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-01-13 17:00
72
69
TV Proart - 2018-01-13 00:00
Widzew Łódź
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-01-13 19:10
61
85
Toya - 2018-01-13 19:05
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-01-14 17:00
76
85
TV Toruń - 2018-01-14 16:50
Basket 90 Gdynia
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-01-14 18:00
74
64
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-01-14 19:00
83
91
TVP Wrocław - 2018-01-14 18:50
1KS Ślęza Wrocław
Artego Bydgoszcz
2018-01-19 17:00
80
93
Basket 90 Gdynia
AZS Politechnika Korona Kraków
2018-01-19 19:30
89
46
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
2018-01-20 17:00
68
77
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2018-01-20 19:30
82
75
Artego Bydgoszcz
Wisła CanPack Kraków
2018-01-21 18:30
77
53

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2017/2018 - VBW GTK II Gdynia (1LK)
  • 2017/2018 - Basket 90 Gdynia (EBLK)
  • 2016/2017 - VBW GTK Gdynia (U22K)
  • 2016/2017 - Basket 90 Gdynia (BLK)
  • 2015/2016 - VBW GTK Gdynia (U22K)
  • 2015/2016 - Basket 90 Gdynia (TBLK)
  • 2014/2015 - VBW GTK Gdynia (U22K)
  • 2014/2015 - VBW GTK Gdynia (1LK)
  • 2013/2014 - VBW Gdynia (1LK)
  • 2012/2013 - Pomorskie (OOM Dz)
  • 2011/2012 - Pomorskie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Basket 90 Gdynia 7 0 58:41 12 60.0 22.2 35.7 2 11 13 3 8 2 17 -19
2015/2016 Basket 90 Gdynia 3 0 14:17 1 50.0 1 1 2 2 1 -1 -19
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 VBW Gdynia 1 0 17:21 7 50.0 50.0 62.5 3 3 1 9 1 6 -1

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Basket 90 Gdynia 7 08:23 1.7 0.4/0.7 0.3/1.3 0.7/2.0 / 0.30 1.60 1.90 0.4 1.10 0.3 2.4 -2.7
2015/2016 Basket 90 Gdynia 3 04:45 0.3 /0.3 / /0.3 0.3/0.7 0.30 0.30 0.70 0.70 0.3 -0.3 -6.3
Puchar Polski Kobiet
2013/2014 VBW Gdynia 1 17:21 7.0 1.0/2.0 / 1.0/2.0 5.0/8.0 3.00 3.00 1.0 9.00 1.0 6.0 -1.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka