Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-19 18:50
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
CCC Polkowice
2017-11-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-11-26 16:00
--
--
Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-11-26 16:00
--
--
Energa Toruń
Basket 90 Gdynia
TV | 2017-11-26 17:00
--
--
TV Toruń - 2017-11-26 16:50
PGE MKK Siedlce
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-26 17:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2017/2018 - PGE MKK Siedlce (BLK)
  • 2016/2017 - PGE MKK Siedlce (BLK)
  • 2015/2016 - MKK Siedlce (TBLK)

O zawodniczce

Data Przeciwko Wynik s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c w % c w % c w % c w % a o s
PGE MKK Siedlce (2017/2018)
2017-11-18 Enea AZS Poznań (w) 85:64 P 40:00 19 6 12 50.0 0 2 0.0 6 14 42.9 7 10 70.0 1 7 8 1 2 8 4 4 3 0 20 -21
2017-11-05 Basket 90 Gdynia (d) 77:85 P 37:49 23 8 10 80.0 1 3 33.3 9 13 69.2 4 4 100.0 4 5 9 2 4 8 4 0 1 0 27 -6
2017-10-28 CCC Polkowice (w) 87:66 P 38:55 11 3 11 27.3 1 8 12.5 4 19 21.1 2 2 100.0 0 3 3 5 3 4 4 1 1 1 2 -20
2017-10-21 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski (d) 71:72 P 37:22 32 11 20 55.0 1 1 100.0 12 21 57.1 7 10 70.0 4 2 6 6 0 10 0 1 1 1 34 0
2017-10-15 Energa Toruń (w) 86:64 P 40:00 14 4 11 36.4 1 2 50.0 5 13 38.5 3 3 100.0 2 5 7 2 2 4 6 0 0 0 9 -22
2017-10-07 Widzew Łódź (d) 66:63 W 40:00 18 4 13 30.8 3 5 60.0 7 18 38.9 1 3 33.3 4 4 8 3 3 3 1 0 0 0 15 3
2017-09-29 1KS Ślęza Wrocław (w) 91:65 P 40:00 19 7 11 63.6 0 1 0.0 7 12 58.3 5 10 50.0 1 1 2 2 2 8 0 0 1 0 14 -26
2017-09-24 Wisła CanPack Kraków (d) 62:58 W 40:00 18 7 14 50.0 0 2 0.0 7 16 43.8 4 6 66.7 0 5 5 5 3 6 3 0 3 1 17 4
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka