Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
CCC Polkowice
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-03-04 19:00
90
54
Internet - 2017-02-04 19:00
Artego Bydgoszcz
PGE MKK Siedlce
2017-03-05 13:00
74
59
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
2017-03-05 17:00
57
78
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
PGE MKK Siedlce
2017-03-08 18:00
79
56
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-12 18:00
71
62
1KS Ślęza Wrocław
JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-03-12 18:00
91
51
Basket 90 Gdynia
Energa Toruń
2017-03-12 18:00
56
78
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
TV | 2017-03-12 18:00
66
103
Internet -
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-18 18:00
84
82
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-18 18:00
61
66
Internet - 2017-03-18 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-18 18:00
74
79
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-19 17:00
75
67
Internet - 2017-03-19 17:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
2017-03-19 18:00
70
59
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-19 18:00
65
54
Internet - 2017-03-19 18:00
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
2017-03-19 18:30
61
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-20 18:00
67
68
Internet - 2017-03-20 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-25 16:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-25 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-25 17:00
--
--
Internet - 2017-03-25 17:00
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-25 19:00
--
--
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
--
--
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
--
--
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
--
--
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
--
--

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2016/2017 - 1KS Ślęza II Wrocław (1LK)
  • 2016/2017 - 1KS Ślęza Wrocław (BLK)
  • 2015/2016 - MUKS Poznań (U22K)
  • 2015/2016 - MUKS Poznań (1LK)
  • 2015/2016 - JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań (TBLK)
  • 2014/2015 - MUKS Poznań (U22K)
  • 2014/2015 - JTC MUKS Poznań (1LK)
  • 2013/2014 - JTC MUKS Poznań (O1LK)
  • 2011/2012 - MUKS Kórnik (1LK)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 1KS Ślęza Wrocław 7 0 25:06 8 42.9 33.3 50.0 1 1 1 2 2 1 1 2 8
2015/2016 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 20 300 343:26 50 44.1 16.7 34.6 68.8 9 38 47 18 32 17 18 8 8 5 74 -167
Puchar PZKosz Kobiet
2011/2012 MUKS Kórnik 1 0 16:43 1 1 2 1 -10

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 1KS Ślęza Wrocław 7 03:35 1.1 0.4/1.0 /0.3 0.4/1.3 0.3/0.6 0.10 0.10 0.1 0.30 0.30 0.1 0.10 0.3 1.1
2015/2016 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań 20 0.2 17:10 2.5 0.8/1.7 0.2/0.9 0.9/2.6 0.6/0.8 0.50 1.90 2.40 0.9 1.60 0.90 0.9 0.40 0.40 0.30 3.7 -8.4
Puchar PZKosz Kobiet
2011/2012 MUKS Kórnik 1 16:43 / / / / 1.00 1.00 2.00 1.0 -10.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl