Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Basket 90 Gdynia
2018-01-31 17:00
70
98
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Wisła CanPack Kraków
TV | 2018-02-03 17:00
65
77
TV Proart - 2018-02-03 00:00
Widzew Łódź
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-03 18:00
76
73
Toya - 2018-02-03 17:55
Energa Toruń
1KS Ślęza Wrocław
2018-02-03 18:00
72
49
Enea AZS Poznań
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2018-02-04 18:00
80
97
TV Com - 2018-02-03 18:00
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-04 19:00
81
71
TVP Wrocław -
Enea AZS Poznań
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-17 18:15
66
80
TV Com - 2018-02-17 18:00
1KS Ślęza Wrocław
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-18 16:00
82
63
Echo24 -
PGE MKK Siedlce
Energa Toruń
2018-02-18 16:00
59
61
Artego Bydgoszcz
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-18 17:00
92
85
YouTube - 2018-02-17 00:00
Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
2018-02-18 17:00
64
69
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-18 18:00
66
77
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
PGE MKK Siedlce
TV | 2018-02-21 18:00
77
74
TV Proart - 2018-02-21 17:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2018-02-21 18:00
73
75
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2018-02-21 19:00
71
62
TVP Wrocław - 2018-02-21 18:50
Enea AZS Poznań
Artego Bydgoszcz
TV | 2018-02-21 20:00
48
68
TV Com - 2018-02-21 19:55
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2018-02-24 18:00
69
79
Widzew Łódź
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2018-02-24 18:00
74
73
Toya - 2018-02-24 17:55
Artego Bydgoszcz
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
TV | 2018-02-25 17:00
--
--
YouTube - 2018-02-25 16:55
PGE MKK Siedlce
CCC Polkowice
2018-02-25 17:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
Basket 90 Gdynia
TV | 2018-02-25 19:00
--
--
Echo24 - 2018-02-25 18:55
Wisła CanPack Kraków
Enea AZS Poznań
2018-02-26 18:00
--
--
Energa Toruń
Widzew Łódź
2018-02-27 19:00
--
--
1KS Ślęza Wrocław
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
TV | 2018-02-28 18:00
--
--
Echo24 - 2018-02-28 17:55
Danuta Puter
Numer: 9
Data urodzenia: 1998-12-03 (19)
Wzrost: 172 cm
Obywatelstwo: POL
Pozycja: rozgrywająca

Kariera zawodniczki w Polsce

  • 2017/2018 - Wisła CanPack Politechnika Kraków (U22K)
  • 2017/2018 - AZS Politechnika Korona Kraków (1LK)
  • 2016/2017 - TS Wisła Can-Pack Kraków (U22K)
  • 2016/2017 - Wisła Can-Pack Kraków (BLK)
  • 2015/2016 - TS Wisła Can-Pack Kraków (U22K)
  • 2014/2015 - Wisła Can-Pack Kraków (U22K)
  • 2012/2013 - Małopolskie (OOM Dz)

O zawodniczce

Statystyki sumy

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
% % % % % a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Wisła Can-Pack Kraków 2 0 07:06 2 1 2 -1
Puchar Polski Kobiet
2017/2018 AZS Politechnika Korona Kraków 1 0 14:10 2 50.0 2 2 1 2 1 -1 -12

Statystyki średnie

sezon drużyna m s5 min pkt za 2 za 3 z gry za 1 zb a f fw s p b bo eval +/-
c/w c/w c/w c/w a o s
Basket Liga Kobiet
2016/2017 Wisła Can-Pack Kraków 2 03:33 / / / / 1.0 0.50 1.0 -0.5
Puchar Polski Kobiet
2017/2018 AZS Politechnika Korona Kraków 1 14:10 2.0 /1.0 /1.0 /2.0 2.0/4.0 2.00 2.00 1.00 2.00 1.0 -1.0 -12.0
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka