Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Enea AZS Poznań Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Widzew Łódź Wisła CanPack Kraków
CCC Polkowice
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-15 19:00
67
80
TVP Wrocław - 2017-10-15 18:50
PGE MKK Siedlce
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
2017-10-21 18:00
71
72
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-21 18:00
58
64
Wisła CanPack Kraków
Basket 90 Gdynia
2017-10-22 15:30
73
63
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2017-10-22 17:00
67
76
Artego Bydgoszcz
Enea AZS Poznań
TV | 2017-10-22 17:00
79
72
Internet - 2017-10-21 00:00
Widzew Łódź
Energa Toruń
TV | 2017-10-22 18:00
63
75
TV Toya - 2017-10-22 17:55
Enea AZS Poznań
Wisła CanPack Kraków
TV | 2017-10-27 18:30
45
90
TV Com - 2017-10-27 18:15
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
Widzew Łódź
TV | 2017-10-28 17:00
93
74
TV Proart - 2017-10-28 00:00
CCC Polkowice
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-10-28 19:00
87
66
Internet - 2017-10-28 18:50
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
2017-10-29 18:00
76
74
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
Artego Bydgoszcz
2017-10-29 18:00
58
73
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-10-30 18:00
58
62
Wisła CanPack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS Lublin
2017-11-04 15:30
75
66
Widzew Łódź
CCC Polkowice
TV | 2017-11-04 18:00
66
99
Toya - 2017-11-04 17:55
1KS Ślęza Wrocław
Enea AZS Poznań
2017-11-05 16:00
68
57
Energa Toruń
TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
TV | 2017-11-05 17:00
62
56
TV Toruń -
Artego Bydgoszcz
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
TV | 2017-11-05 17:00
80
62
Internet - 2017-11-05 16:55
PGE MKK Siedlce
Basket 90 Gdynia
2017-11-05 18:00
77
85
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
Artego Bydgoszcz
2017-11-18 17:00
60
80
Enea AZS Poznań
PGE MKK Siedlce
TV | 2017-11-18 18:15
85
64
TV Com - 2017-11-18 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Wisła CanPack Kraków
2017-11-19 18:00
56
64
Basket 90 Gdynia
Widzew Łódź
2017-11-19 18:00
97
62
CCC Polkowice
Energa Toruń
TV | 2017-11-19 19:00
70
50
TVP Wrocław - 2017-11-18 18:50

Multimedia

Zdjęcia Wideo
Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (4)

Ryszard Wszołek/Artego | 2017-03-26 22:10

CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (4)

Sebastian Stankiewicz/CCC | 2017-03-26 22:08

Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (4)

Tadeusz Lademann/Basket 90 | 2017-03-26 22:05

Artego Bydgoszcz - Energa Toruń (3)

Ryszard Wszołek/Artego | 2017-03-25 22:31

CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. (3)

Sebastian Stankiewicz/CCC | 2017-03-25 22:25

Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Wisła Can-Pack Kraków (3)

Michał Piłat/AZS UMCS | 2017-03-25 22:23

Basket 90 Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław (3)

Tadeusz Lademann/Basket 90 | 2017-03-25 22:19

Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (2)

Łukasz Lubiński/Energa | 2017-03-20 21:44

Energa Toruń - Artego Bydgoszcz (1)

Łukasz Lubiński/Energa | 2017-03-20 09:25

1KS Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia (2)

Paweł Kucharski/Ślęza | 2017-03-19 22:23

Wisła Can-Pack Kraków - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin (2)

Marcin Pirga/Wisła Can-Pack | 2017-03-19 22:17

InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice (2)

Marcin Kluwak | 2017-03-19 22:15

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Euroleague Woman Suzuki Molten KoszykowkaKobiet
Eurocup Woman Festina SMJ Wuka