Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Artego Bydgoszcz Basket 90 Gdynia CCC Polkowice Cosinus Widzew Łódź Energa Toruń InvestInTheWest AZS AJP Gorzów KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec PGE MKK Siedlce Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS TS Ostrovia Ostrów Wlkp. Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2017-03-26 17:00
55
65
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-03-26 18:00
58
64
Internet - 2017-03-26 18:00
Basket 90 Gdynia
1KS Ślęza Wrocław
2017-03-26 18:00
63
67
CCC Polkowice
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
2017-03-26 19:00
63
52
Energa Toruń
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-03-29 18:00
80
86
Internet - 2017-03-29 18:00
Wisła Can-Pack Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS
TV | 2017-03-29 18:00
60
43
Internet - 2017-03-29 18:00
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
CCC Polkowice
TV | 2017-03-29 19:00
81
87
TVP Wrocław, TVP Gorzów Wielkopolski - 2017-03-29 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-01 18:00
65
68
Internet - 2017-04-01 17:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-01 19:00
64
66
TVP Wrocław -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-02 17:40
62
52
TVP Wrocław - 2017-04-02 17:40
Wisła Can-Pack Kraków
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-02 18:00
81
66
Internet - 2017-04-02 18:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-08 17:00
63
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-08 19:00
65
60
TVP Wrocław - 2017-04-08 19:00
Artego Bydgoszcz
Wisła Can-Pack Kraków
2017-04-09 17:00
60
68
CCC Polkowice
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-09 19:00
52
71
TVP Wrocław - 2017-04-09 19:00
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
TV | 2017-04-12 19:00
67
59
TVP Wrocław - 2017-04-12 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-19 18:45
71
65
TVP Sport - 2017-04-19 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-19 19:00
80
63
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-19 19:00
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-04-20 18:45
73
57
TVP Sport - 2017-04-20 18:45
CCC Polkowice
Artego Bydgoszcz
TV | 2017-04-20 19:00
67
60
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-20 19:00
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2017-04-23 19:00
56
77
TVP Wrocław, TVP Bydgoszcz - 2017-04-23 19:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-29 14:00
86
56
TVP Sport - 2017-04-29 14:00
Wisła Can-Pack Kraków
1KS Ślęza Wrocław
TV | 2017-04-30 18:30
64
56
TVP Sport - 2017-04-30 18:30
1KS Ślęza Wrocław
Wisła Can-Pack Kraków
TV | 2017-05-03 16:15
80
53
TVP Sport - 2017-05-03 16:15

Multimedia

Zdjęcia Wideo
PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław

PGE MKK | 2017-01-21 21:46

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń

JAS-FBG Zagłębie | 2017-01-21 21:33

Cosinus Widzew Łódź - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Cosinus Widzew | 2017-01-18 21:52

PGE MKK Siedlce - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

PGE MKK | 2017-01-18 00:09

CCC Polkowice - InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

Sebastian Stankiewicz/CCC | 2017-01-15 22:26

Energa Toruń - PGE MKK Siedlce

Łukasz Lubiński/Energa | 2017-01-14 23:43

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz

Tuba Ostrowa/Ostrovia | 2017-01-14 23:26

Cosinus Widzew Łódź - JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Cosinus Widzew | 2017-01-14 23:24

Basket 90 Gdynia - Wisła Can-Pack Kraków

Tadeusz Lademann/Basket 90 | 2017-01-14 23:12

1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin

Paweł Kucharski/Ślęza | 2017-01-14 23:02

Energa Toruń - Cosinus Widzew Łódź

Łukasz Lubiński/Energa | 2017-01-08 22:27

JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice

JAS-FBG Zagłębie | 2017-01-08 20:12

Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Pinterest

Partnerzy Basket Ligi Kobiet

Suzuki Spalding Sklep Koszykarza
Festina KoszykowkaKobiet.pl