Drużyny BLK
1KS Ślęza Wrocław Arka Gdynia Artego Bydgoszcz AZS Uniwersytet Gdański CCC Polkowice CosinusMED Widzew Łódź DGT Politechnika Gdańska Enea AZS Poznań Energa Toruń PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin Wisła Kraków
Enea AZS Poznań
AZS Uniwersytet Gdański
2019-11-30 16:00
68
65
DGT Politechnika Gdańska
CosinusMED Widzew Łódź
2019-11-30 16:00
70
67
Wisła Kraków
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-11-30 17:00
52
70
Artego Bydgoszcz
CCC Polkowice
TV | 2019-12-01 15:40
67
62
Sportklub - 2019-12-01 15:30
Energa Toruń
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-01 17:00
61
90
1KS Ślęza Wrocław
Arka Gdynia
2019-12-01 17:00
58
63
Wisła Kraków
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-03 18:00
65
40
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-07 15:00
61
56
DGT Politechnika Gdańska
Wisła Kraków
2019-12-07 17:00
70
63
AZS Uniwersytet Gdański
Artego Bydgoszcz
2019-12-07 17:00
59
75
CCC Polkowice
Energa Toruń
2019-12-07 19:00
82
58
Arka Gdynia
Enea AZS Poznań
2019-12-08 17:00
72
45
CosinusMED Widzew Łódź
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-08 19:00
77
93
Artego Bydgoszcz
Energa Toruń
2019-12-11 18:00
92
60
Enea AZS Poznań
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
2019-12-11 18:30
69
74
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice
2019-12-11 18:30
76
70
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
CosinusMED Widzew Łódź
2019-12-11 19:00
85
52
Energa Toruń
AZS Uniwersytet Gdański
2019-12-14 18:00
79
54
DGT Politechnika Gdańska
1KS Ślęza Wrocław
2019-12-14 18:00
54
67
CosinusMED Widzew Łódź
Wisła Kraków
TV | 2019-12-14 18:00
61
71
TV Toya - 2019-12-14 17:55
Enea AZS Poznań
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
2019-12-14 18:30
74
78
Artego Bydgoszcz
Arka Gdynia
TV | 2019-12-14 19:10
64
71
Sportklub - 2019-12-14 19:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
CCC Polkowice
2019-12-15 18:00
--
--
Enea AZS Poznań
Wisła Kraków
2019-12-17 18:30
--
--
nr zawodniczka nazwisko paszport urodzony wzrost pozycja
17 Karolina Ambrosiewicz Polska 1987-07-01 172 rozgrywająca
5 Merike Anderson Estonia 1981-12-25 177 rozgrywająca / rzucająca
5 Anna Breitreiner Portoryko 1984-09-07 183 niska skrzydłowa
18 Barbara Głocka Polska 1988-01-08 181 rzucająca
10 Ana Jokovic Serbia 1979-08-28 186 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
11 Ewelina Kobryn Polska 1982-05-07 193 środkowa
15 Magdalena Leciejewska Polska 1986-06-29 191 silna skrzydłowa
7 Betty Lennox Stany Zjednoczone 1976-06-05 173 rozgrywająca / rzucająca
16 Katarzyna Motyl Polska 1987-04-17 173 rzucająca
6 Paulina Pawlak Polska 1984-07-01 170 rozgrywająca
12 Ruth Riley Stany Zjednoczone 1979-08-28 196 środkowa
13 Irina Ryukhina Rosja 1986-04-20 174 rozgrywająca / rzucająca
4 Nykesha Sales Stany Zjednoczone 1976-05-10 183 rzucająca / niska skrzydłowa
10 Tatyana Troina Polska 1981-06-30 188
9 Marta Urbaniak Polska 1987-01-15 182 rzucająca / niska skrzydłowa
8 Monika Veselovski Serbia 1977-12-01 178 rzucająca / niska skrzydłowa
14 LaTanya White Stany Zjednoczone 1982-09-27 170 rozgrywająca / rzucająca
4 Tamika Whitmore Stany Zjednoczone 1977-06-05 188 niska skrzydłowa / silna skrzydłowa
Basket Liga Kobiet
na Facebooku
Basket Liga Kobiet
na Twitterze
Basket Liga Kobiet przez rss

NEWSLETTER Polskiej Koszykówki

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Basket Ligi Kobiet.

Energa Basket Liga Kobiet

Sponsor tytularny

Energa

Partnerzy

Euroleague Woman Suzuki Molten Enel-Med Enel-Sport Eurocup Woman SMJ Aerowatch Sport Klub HD Tablice Taktyczne

Suzuki Puchar Polski Kobiet

Partner Tytularny

Suzuki

Partner główny

Gospodarz Turnieju

Partnerzy

Sponsor Tytularny Gali EBL i EBLK

Energa